امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۱۹:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 10506
تاریخ انتشار: ۴ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۲:۵۲
تعداد بازدید: 109
به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا» فردا بیست و سومین همایش پولی و ارزی بانک مرکزی همانند سال‌های گذشته در مرکز همایش‌های صدا و سیما برگزار ...

به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا» فردا بیست و سومین همایش پولی و ارزی بانک مرکزی همانند سال‌های گذشته در مرکز همایش‌های صدا و سیما برگزار می‌شود.

در این همایش جدیدترین تحولات حوزه پولی، بانکی و ارزی مطرح خواهد شد. طبق اعلام دبیر این همایش پس از رئیس کل بانک مرکزی و وزیر اقتصاد، معاون اقتصادی بانک مرکزی از وضعیت اقتصادی کشور رونمایی می‌کند. در واقع آمارهای رشد اقتصادی سال‌ 91 و سایر متغیرها در این همایش اعلام خواهد شد.

در این همایش 19 سخنرانی تخصصی و برگزاری دو میزگرد با موضوعات «ارزیابی سیاست های پولی و اعتباری سال 91 و راهکارهای برون رفت از رکود تورمی» و «نقش بازار پول و سرمایه در تامین مالی تولید و افق همکاری های مشترک» و برگزاری هفت کارگاه آموزشی با عناوین «مدل‌های کسب‌ و کار بانکداری شرکتی»، «بررسی ابعاد حقوقی اعتبارات اسنادی ارزی و ریالی»،«سازوکارهای اعتبار اسنادی داخلی‌ـ‌ ریالی در شبکه بانکی‌کشور»، «نقش و کارکرد اعتبار اسنادی داخلی ـ ریالی در تأمین مالی بنگاه‌های اقتصادی»، «مقررات ناظر بر تسهیلات و تعهدات کلان در شبکه بانکی کشور»، «آشنایی با تالار مجازی بورس ایران» و  «آشنایی با ابزارهای تامین مالی در بازار اولیه» است.

به گفته رئیس پژوهشکده پولی و بانکی تعداد 250 چکیده مقاله دریافت و از 144 نفر درخواست اصل مقاله را داشتیم که90 اصل مقاله ارسال شد و در نهایت 24 اثر برای ارائه در روز همایش مورد پذیرش واقع شد.
انتهای پیام/ح
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها