امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۳:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 105072
تاریخ انتشار: ۳۰ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 83
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از شبکه خبری فاکس نیوز، منابع امنیتی رژیم صهیونیستی مدعی شدند که «محمد ضیف» فرمانده شاخه جنبش ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از شبکه خبری فاکس نیوز، منابع امنیتی رژیم صهیونیستی مدعی شدند که «محمد ضیف» فرمانده شاخه جنبش نظامی حماس بامداد امروز در حمله جنگنده‌های رژیم صهیونیستی کشته شده است.

پیش از این خبر ترور همسر و دختر خردسال «ضیف» در حمله بامداد روز چهارشنبه تأیید شده بود.
ادعای فاکس نیوز و منابع امنیتی رژیم صهیونیستی در خصوص شهادت محمد الضیف در حالی است که موسی ابومرزوق جانشین رئیس دفتر سیاسی حماس در گفتگوی از قاهره با خبرگزاری فلسطینی معا اعلام کرد که در حمله بامداد امروز جنگنده های صهیونیستی به منزل وی او در منزل حضور نداشته است.

«محمد ضیف» از فرماندهان بلندپایه حماس است که از وی به عنوان طراح موشک‌های این جنبش یاد می‌شود. وی بارها از طرف نیروهای امنیتی رژیم صهیونیستی مورد سوء قصد قرار گرفته بود ولی هر بار از این عملیات جان سالم به در برده است.

موشک‌های حماس، جنگ‌افزاری ساده، ارزان و در عین حال موثر در برهم زدن معادلات رویارویی چند ده ساله صهیونیست‌ها و ملت فلسطین بوده است.

پیش از رونمایی از این جنگ‌افزار که به صورت دستی و در کارگاه‌های کوچک و مخفی در نوار غزه سرهم‌بندی می‌شود، رویارویی فلسطینیان و صهیونیست‌ها به سنگ‌پراکنی و در شدیدترین حالت، به درگیری‌های رودررو محدود می شد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها