امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۲۳:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 105086
تاریخ انتشار: ۳۰ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 21
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از رادیو صدای آمریکا، «ماری هارف» سخنگوی وزارت خارجه آمریکا امروز چهارشنبه گفت که کشورش توانایی ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از رادیو صدای آمریکا، «ماری هارف» سخنگوی وزارت خارجه آمریکا امروز چهارشنبه گفت که کشورش توانایی پیدا کردن قاتل انگلیسی جیمز رایت فلوی، خبرنگار کشته شده به دست داعش را دارد و برای این کار با لندن همکاری می کند.

وی با اشاره به نحوه عملکرد تروریست های داعش گفت: اعضای این گروه هر کسی را که بر سر راهشان باشد بدون توجه به ملیتش می‌کشند، مورد تجاوز قرار می دهند و یا به بردگی می‌گیرند.

ماری هارف با اشاره به اینکه طرف‌هایی که در روند مقابله با داعش حضور دارند در روندی صحیح هستند، تصریح کرد که اگر ایران در این روند گام بردارد ممکن است با ایران گفت‌وگو کنیم.

وی تاکید کرد که براساس تخمین آمریکا حدود 12 هزار خارجی در صفوف تروریست‌ها در سوریه و عراق می‌جنگند که تعدادی از آنها آمریکایی هستند.

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا همچنین افزود که واشنگتن با کشورهای همسایه سوریه و عراق درباره ممانعت از ورود نیروهای خارجی به سوریه و عراق گفت‌وگو می‌کند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار