امروز : پنجشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۹ - 2020 December 3
۰۱:۵۷
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 1051
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۲۷
تعداد بازدید: 255
سیدعلی بربند در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس، افزود: شرکت توزیع برق نواحی تهران در حال آماده شدن و ...

سیدعلی بربند در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس، افزود: شرکت توزیع برق نواحی تهران در حال آماده شدن و برنامه‌ریزی برای تأمین برق مطمئن در ایام انتخابات ریاست جمهوری و پیک مصرف برق در تابستان است.

وی با بیان اینکه برای برنامه‌ریزی حماسه اقتصادی نیز برنامه‌های استراتژیک شرکت مجدداً بازنگری می‌شود ادامه داد: به هر حال برنامه‌ریزی‌های لازم برای تأمین برق مطمئن در زمان انتخابات و تابستان سال جاری در حال انجام است.

بربند در پاسخ به این سئوال که آیا در تابستان خاموشی خواهیم داشت گفت: با توجه به برنامه‌ریزیهای انجام شده مطمئناً خاموشی برق در تابستان سال جاری نخواهیم داشت البته باید اذعان کرد که سال گذشته هم خاموشی برق نداشتیم.

مدیرعامل شرکت توزیع برق نواحی استان تهران افزود: برنامه‌ریزیها به گونه‌ای است که چون انتخابات در پیش است نیروگاه‌های برق به روز باشند تا به هیچ وجه خاموشی نداشته باشیم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا تعرفه برق در سال جاری تغییری داشته و آیا قبوض برق صادر شده است ادامه داد: اولین قبوض برق در سال جاری با همان تعرفه‌های قبل در حال صدور است.

وی تأکید کرد: تعرفه‌های برق در سال جاری همانند تعرفه‌های برق سال گذشته است و هیچ افزایشی نداشته است.
انتهای پیام/ک
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها