امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۰۳:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 10511
تاریخ انتشار: ۴ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۲:۵۳
تعداد بازدید: 107
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علیرغم آنکه متقاضیان پروژه‌های مسکن مهر پردیس تا پایان اردیبهشت ماه برای ...

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علیرغم آنکه متقاضیان پروژه‌های مسکن مهر پردیس تا پایان اردیبهشت ماه برای واریز آورده نقدی خود مهلت داشتند و بسیاری از متقاضیان همه آورده اعلام شده در زمان ثبت‌نام را تا تاریخ مقرر پرداخت کرده‌اند، اما این پروژه‌ها با افزایش قیمت مواجه شده‌اند و بدون اعلام رسمی به متقاضیان، قریب به 10 میلیون تومان به رقم آورده انها اضافه شده است.

این در حالی است که متقاضیان مسکن مهر پردیس تنها در صورت مراجعه به مرکز ثبت‌نام مسکن مهر در پردیس از میزان افزایش قیمت پروژه‌ها مطلع می‌شوند و در سایت مسکن مهر متقاضیان اثری از این افزایش قیمت‌ وجود ندارد.

این در حالی است که بدون اعلام قبلی و ناگهانی‌ دوم خردادماه جاری ماه اعلام شد متقاضیان تنها تا 31خرداد فرصت دارند 90 درصد از آورده نقدی خود را با احتساب افزایش 10 میلیون تومانی تکمیل کنند تا از لیست مسکن مهر حذف نشوند و بدون واریز این رقم علاوه بر اینکه دعوت‌نامه امضای قرارداد و انتخاب واحد را دریافت نمی‌کنند به طور کلی از پروژه‌های مسکن مهر پردیس حذف خواهند شد.

این گزارش حاکی است در روز ابلاغ این دستورالعمل جدید متقاضیان مسکن مهر که با یک مهلت کوتاه برای پرداخت ارقام جدید آورده نقدی مواجه بودند به متصدیان ثبت‌نام اعتراض کردند و مدیر ثبت نام نیز ابلاغیه جدید را مغایر با ابلاغیه‌های قدیمی وزارت راه و شهرسازی دانسته است.

بر این اساس متقاضیانی که روز دوم خرداد به صورت اتفاقی از ابلاغیه جدید با خبر شده بودند،فرم‌های درخواست مهلت بیشتر برای پرداخت ارقام جدید را تکمیل کردند.

بر اساس این گزارش دلیل عجله وزارت راه و شهرسازی برای دریافت این مبالغ از متقاضیان پرداخت پول به پیمانکاران برای خرید تجهیزات و مصالح ساختمانی اعلام شده است. با این حال هنوز پرداخت‌های قبلی نیز از حساب متقاضیان برداشت نشده است.

انتهای پیام/م
برچسب ها:
آخرین اخبار