امروز : دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶ - 2017 October 23
۰۸:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 105111
تاریخ انتشار: ۳۰ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 22
حجت‌الاسلام غلامرضا حیدری ابهری نویسنده کتاب‌های دینی کودکان درباره انتشار سه عنوان کتاب توحیدی خود به زبان اسپانیولی به خبرنگار آیین و اندیشه پایگاه ...

حجت‌الاسلام غلامرضا حیدری ابهری نویسنده کتاب‌های دینی کودکان درباره انتشار سه عنوان کتاب توحیدی خود به زبان اسپانیولی به خبرنگار آیین و اندیشه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; گفت: کتاب «به من بگو خدا کیست» خودش مجموعه 10 جلدی است که در آن بچه‌ها می‌توانند با خدا آشنا شوند.

وی ادامه داد: نخستین عنوان آن که درباره حضور فراگیر خدا در جهان بحث می‌کند با عنوان «خدا در همه جا هست» و دومی صحبت و دعا با خداوند با نام «با خدا سخن بگو» و سپس یک جلد درباره نامیرایی خداوند با عنوان «جاودانگی خدا» است و هر یک از این مجلدات نیز دارای 10 تصویر جذاب و متنوع است.
 وی با تأکید بر اینکه در این مجموعه آثار تلاش شده تا فضای کودک پسندی فراهم بیاید، افزود: کتاب «تولد جوجه‌ها» نیز با الهام از یک حدیث امام صادق (ع) که در اصول کافی نیز روایت شده و در واقع گفت‌وگوهای اعتقادی از آفرینش جوجه در تخم است. بنابراین این سوژه دستمایه خوبی شده تا برای بچه‌ها که به حیوانات و به ویژه‌ جوجه‌ها علاقه دارند از خداوند سخن گفت. این نوشتار در 12 صفحه منتشر شده است.
 


 

وی درباره کتاب «جمله‌هایی که خدا دوست دارد» توضیح داد: برای فهماندن حضور خداوند در زندگی به بچه‌ها باید نسبت خود را با خدا مشخص کرد و جملاتی در سلام کردن، بسم‌الله گفتن و امثال آنها به آنها یاد داد که در این اثر ارائه شده است.
 


 

وی یادآور شد: این آثار پیشتر در ایران به زبان فارسی منتشر شده بود و اکنون نیز توسط مؤسسه اندیشه شرق که در کشورهای آمریکای جنوبی فعالیت‌های تبلیغاتی انجام می‌دهد، منتشر شده است و به زودی برای انتقال به دیگر کشورها آماده می‌شود.
 


انتهای پیام/ک

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها