امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۲۰:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 105118
تاریخ انتشار: ۳۰ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 38
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، بیست و یکمین دوره نمایشگاه کتاب پکن از تاریخ 5 تا 9 شهریور ماه سال جاری در فضایی به مساحت 53 هزار و 600 ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، بیست و یکمین دوره نمایشگاه کتاب پکن از تاریخ 5 تا 9 شهریور ماه سال جاری در فضایی به مساحت 53 هزار و 600 متر مربع برگزار می­‌شود. موسسه نمایشگاه­های فرهنگی ایران به نمایندگی از صنعت نشر کشورمان با در اختیار داشتن غرفه­‌ای به مساحت 18 متر مربع در این نمایشگاه حضور خواهد یافت.

ارائه محصولات فرهنگی با تمرکز بر نشر الکترونیک و شناسایی و تهیه آثار ایرانی در این زمینه از جمله اقدامات موسسه این موسسه برای حضور در این نمایشگاه است.

معرفی ادبیات معاصر و کلاسیک ایران، نمایش محصولات کمک آموزشی زبان فارسی برای غیرفارسی زبانان، عرضه آثار حوزه کودک و نوجوان و فرهنگ و تمدن ایران از اقدامات دیگر موسسه نمایشگاه‌­های فرهنگی ایران برای حضور در این نمایشگاه است.

در این نمایشگاه همچنین مجموعه­‌ای از کتاب‌های منتشر شده توسط دانشگاه جامعة المصطفی که برای مخاطبان خارجی تألیف و به زبان غیرفارسی نگاشته شده در معرض دید مخاطبان قرار خواهدگرفت. معرفی نمایشگاه بین­‌المللی کتاب تهران در قالب کاتالوگ و بروشور به منظور رونق بخشیدن به بخش بین­‌الملل نمایشگاه کتاب تهران از دیگر برنامه­‌های حضور در این نمایشگاه است.

مهمان ویژه این دوره از نمایشگاه کشور ترکیه است. در کنار توجه به صنعت نشر و توسعه آن، این نمایشگاه نگاه ویژه‌­ای نیز به حوزه­‌های نشر دیجیتال کودک و نوجوان، کارتون و انیمیشن دارد.
انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها