امروز : شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۵ - 2016 December 3
۰۷:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 105136
تاریخ انتشار: ۳۰ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 8
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از جیرفت، حجت‎الاسلام سید احمد حسینی ظهر امروز در نشست برنامه‎ریزی برگزاری همایش سراسری علمی پژوهشی ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از جیرفت، حجت‎الاسلام سید احمد حسینی ظهر امروز در نشست برنامه‎ریزی برگزاری همایش سراسری علمی پژوهشی «ولایت در فرهنگ رضوی» جنوب کرمان آغاز شد، اظهار داشت: داوری 66 اثر ارسالی به دبیرخانه این همایش آغاز شد.

وی بیان داشت: از بین آثار رسیده به دبیرخانه جشنواره تعداد سه اثر از بین آثار استادان و پژوهشگران انتخاب و در همایش 10 شهریور ماه ارائه می‎شود.

حسینی با اشاره به چاپ تمام 66 اثر در کتابچه ویژه همایش تصریح کرد: با برنامه‎ریزی‎های انجام شده، زمینه برگزاری همایش علمی پژوهشی «ولایت در فرهنگ رضوی» جنوب کرمان به صورت کامل مهیا شده است.

وی افزود: سیاست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان در برنامه‎های آینده بهره‎مندی از ظرفیت مؤسسه‎های فرهنگی و هنری است.

حسینی عنوان کرد: از این پس برگزاری برنامه‎ها به مؤسسه‎های فرهنگی و هنری بر اساس مجوز دریافت شده موکول می‎شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان گفت: این اداره کل نیز بر اساس سیاست کاری هدایت، حمایت و نظارت خود بر اساس قانون و احترام متقابل در این راستا گام بر می‎دارد.

حسینی خاطرنشان کرد: همایش علمی پژوهشی «ولایت در فرهنگ رضوی» جنوب کرمان به نحو مطلوب با حضور مسئولان کشوری و استانی در شهرستان جیرفت برگزار می‎شود.
انتهای پیام/80002/ح20

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار