امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۰:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 105137
تاریخ انتشار: ۳۰ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 20
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از ایلام، رضا صحرایی پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه به همت مدیران دانشگاه ایلام جشنواره ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از ایلام، رضا صحرایی پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه به همت مدیران دانشگاه ایلام جشنواره قرآنی دانشجویان در شهریور ماه امسال برپا می‌شود گفت: این جشنواره بیست و نهمین جشنواره سراسری قرآن دانشجویان سراسر کشور بوده که به میزبانی استان ایلام برپا می‌شود.

رئیس دانشگاه ایلام ادامه داد: در شورای سیاستگذاری برپایی این جشنواره که با حضور مدیران ارشد استان ایلام و دانشگاه ایلام برگزار شد پیرامون نحوه میزبانی استان از دانشجویان سراسر کشور تصمیماتی اتخاذ شده است.

وی با تاکید بر اینکه بسیاری از ادارات کل استان ایلام در برپایی این جشنواره همکار دانشگاه ایلام بوده که جا دارد از استاندار ایلام، معاون سیاسی استانداری، شهردار ایلام و اعضای شورای اسلامی شهر ایلام تقدیر به عمل آید تصریح کرد: طی روزهای گذشته در مجموع 4 جلسه با مدیران استانی برگزار شده که نتایج مطلوبی حاصل شده که نتیجه آن میزبانی مطلوب استان ایلام از دانشجویان سراسر کشور است.

رئیس دانشگاه ایلام گفت: در حال حاضر تمهیدات لازم برای برپایی و میزبانی و پذیرایی از مدعوین در این جشنواره اندیشیده شده است.

صحرایی ضمن دعوت از عموم علاقه‌مندان این حوزه برای شرکت در جشنواره اضافه کرد: از بسیاری از مدیران ارشد استانی و کشوری برای شرکت در این جشنواره دعوت شده که قطعا در آن شرکت خواهند کرد.
انتهای پیام/2246/ح20/د1000

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها