امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 20
۰۵:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 105142
تاریخ انتشار: ۳۰ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 40
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، نرجس بختیارخلج که پیش از این از سوی دکتر  همایون هاشمی – رئیس سازمان بهزیستی -  به عنوان رئیس خانه ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، نرجس بختیارخلج که پیش از این از سوی دکتر  همایون هاشمی – رئیس سازمان بهزیستی -  به عنوان رئیس خانه فرهنگ و هنر سازمان بهزیستی کشور انتخاب شده بود؛ در راستای فراهم کردن زمینه حضور فعال جامعه‌ی هدفِ سازمان در عرصه‌های فرهنگی- هنری و ایجاد تعامل با هنرمندان، به عنوان دبیر نخستین جشنواره تئاتر خیابانی طلوع امید منصوب شد؛ در متن این حکم آمده است:" سرکار خانم بختیارخلج، در راستای فراهم کردن توانمندسازی جامعه‌ی هدف سازمان بهزیستی کشور و ارتقای سطح فرهنگ عمومی مردم، نسبت به معرفی خدمات و فعالیتهای این سازمان با زبان هنر و با عنایت به اینکه تئاتر خیابانی، گستره‌ی وسیعی از مخاطبان را دربرمی‌گیرد؛ می‌توان در کوتاهترین زمان، بیشترین پیام را به تماشاگران منتقل کرده از عناصر زیباشناسانه این هنر ، برای ارایه مضامین و اهداف مذکور بهره‌مند شد.

لذا با توجه به تجربه، تخصص و تعهد سرکارعالی، به موجب این حکم ، به عنوان دبیر نخستین جشنواره تئاتر خیابانی بهزیستی کشور منصوب می‌شوید. امید است که به توکل به خداوند منان در رسیدن به اهداف متعالی این امر مقدس، مؤید و سربلند و باشید. " 

یادآوری می‌شود نخستین جشنواره تئاتر خیابانی بهزیستی (طلوع امید) 19 تا 24 مهر ماه 1393 برگزار می‌شود که فرم فراخوان و سایر شرایط شرکت آن بر روی سایت ایران تئاتر http://www.theater.ir/fa/call.php?id=41151 و سایت سازمان بهزیستی behzisti.ir قرار دارد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها