امروز : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۱۲:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 105195
تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 12
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط عمومی سپاه، همایش سیاسی جمعی از دانشجویان، اساتید و مربیان دانشکده علوم و فنون شناوری ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط عمومی سپاه، همایش سیاسی جمعی از دانشجویان، اساتید و مربیان دانشکده علوم و فنون شناوری جوادالائمه(ع) نیروی دریایی سپاه با سخنرانی سیدنظام الدین موسوی مدیرعامل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; برگزار شد.
مدیرعامل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; محور سخنان خود در این همایش را به موضوعات منطقه ای و تحلیل مواضع دشمنان از بدو پیروزی انقلاب اسلامی تا کنون اختصاص داد و گفت: دشمن بر اساس بازی شطرنج، تحرکات جدیدی را در سطح منطقه ای و جهانی علیه انقلاب اسلامی ایران شکل داده و سازماندهی کرده است به گونه ای که به زعم خود بتواند از سازماندهی این تحرکات شطرنجی به اهداف خود دست پیدا کند.
وی با استناد به توانمندی ها و بازی خوانی جمهوری اسلامی ایران در سطح جهانی و منطقه ای و پیشینه و پشتوانه قدرتمند ملت ایران، افزود: شواهد و اسناد گواه این حقیقت است که مهره و هدف اصلی از این شطرنج سیاسی جمهوری اسلامی ایران است و چینش تحرکات به عنوان مهره های این بازی خطرناک، همانند گذشته در پرتو بصیرت و هوشمندی مردم و مسئولان نظام مقدس اسلامی راه به جایی نخواهد برد و شطرنج سیاسی دشمن در منطقه خاورمیانه به کیش و مات شدن خود او خواهد انجامید.
موسوی با استناد به شواهد گوناگون منتشر شده و نحوه عملکرد و خط مشی گروه های تروریستی همانند داعش، النصره و مانند آن که خود را به اسلام ارتباط می دهند، گفت: داعش، النصره و گروه هایی مانند آنها در منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا، همان اهداف و برنامه هایی را دنبال می کنند که جریان صهیونیستی از سال ها پیش تا کنون به دنبال آن اهداف و برنامه ها بوده است.
وی افزود: این گروه ها که مولود و دست پرورده مبانی حاکمیتی از جنس استعمار و نیرنگ سازی انگلیسی هستند، با انتساب خود به اسلام، خدشه دار کردن این آیین رحمانی در حال گسترش و اقبال را هدف قرار داده اند.
وی خاطر نشان کرد: اهداف و نتایج حاصل از عملکرد این گروه های تروریستی در منطقه که وقیحانه خود را به اسلام و مسلمانی منتسب می کنند، دقیقا منطبق با خواست و اهداف رژیم صیونیستی در منطقه است. وی افزود: حتی اگر اطلاعات به دست آمده از درون هسته های مالی و مدیریتی این گروه های تروریستی و اطلاعات لو رفته سازمان های جاسوسی و کمیته های سیاستگزاری جریان صهیونیستی- آمریکایی هم نبود، عملکرد جنایت آمیز و ضربات سنگین آنان بر پیکره جهان اسلام کافی بود تا ماهیت این گروه ها را به خوبی آشکار سازد.
مدیرعامل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; گفت: وجوه اشتراک گروه های تروریستی منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا با جریان صهیونیستی بیانگر نوعی جنگ نیابتی از سوی این گروه ها به نفع استکبار جهانی در منطقه است.
وی افزود: همان طور که جریان رژیم صهیونیستی به اسم آیین یهود و پیروی از پیامبر بزرگ خدا حضرت موسی(ع) سال های سال منشأ و مصدر جنایات ددمنشانه در منطقه بوده است، گروه های تروریستی همانند داعش و النصره و... نیز مبتنی بر اهداف و خواسته های جریان صهیونیستی در منطقه، همین جنایات را به اسم اسلام دنبال می کنند و این معنایی جز ضربه زدن به شریعت آسمانی و تعالیم اولیای الهی ندارد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها