امروز : چهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۹ - 2020 December 2
۲۲:۵۶
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 1052
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۲۷
تعداد بازدید: 241
محسن رضایی در حاشیه سفر به مازندران در پاسخ به سئوال خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس در محمودآباد درباره برنامه وی برای برطرف ...

محسن رضایی در حاشیه سفر به مازندران در پاسخ به سئوال خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس در محمودآباد درباره برنامه وی برای برطرف کردن بیکاری فارغ التحصیلان دانشگاه‌ها اظهار داشت: باید قانونی تدوین شود که بنگاه‌های اقتصادی که جدید تاسیس می‌شوند، یکی از ضوابط در امتیاز دادن و مجوز گرفتن آنها شرط به کارگیری یک ‌نفر دانشجوی فارغ‌التحصیل از پنج نفر نیروی کار باشد که با این قانون بخش زیادی از معضل بیکاری جوانان تحصیل‌کرده برطرف می‌شود.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام همچنین در پاسخ به سئوالی مبنی بر اینکه تدوین این قانون با توجه به خروجی بالای دانشجویان دانشگاه‌ها چه میزان جوابگو  است، عنوان داشت: یک درصدی از دانشجویان هر ساله فارغ‌التحصیل می‌شوند و با محاسبه‌ای که کردیم متناسب با شرکت‌ها و موسساتی که هر سال تاسیس می‌شوند، یک تناسب منطقی بین آنها وجود دارد.

رضایی در پاسخ به سئوال دیگر خبرنگار فارس درباره پیوستن به ائتلاف 1+2 ابراز داشت: همچنان به ائتلاف همه با هم معتقدم و ائتلاف جداگانه را سبب ایجاد تفرقه می‌دانم در حالی که در ائتلاف همه با هم به یک وحدت می‌رسیم.

انتهای پیام/86013/ح30/ض1002
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها