امروز : جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۰۱:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 105208
تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 22
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از شهرستان ساری، مصطفی پورمحمدی بعد از ظهر امروز در حاشیه بازید از شیرخوارگاه شکوفه ساری در گفت‌وگو با ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از شهرستان ساری، مصطفی پورمحمدی بعد از ظهر امروز در حاشیه بازید از شیرخوارگاه شکوفه ساری در گفت‌وگو با خبرنگار < a href="http://p313.ir" style="color:red;">پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در ساری اظهار داشت: با توجه به اقدامات قانونی که در کشور انجام شد مشکل چندانی برای واگذاری کودکان در بهزیستی وجود ندارد.

وی با اشاره به اینکه متقاضی برای دریافت فرزند در کشور مناسب است، بیان داشت: تامین آینده فرزند واقعیتی است که خانواده‌های متقاضی باید انجام دهند.

وزیر دادگستری خاطرنشان کرد: از نظر حقوقی اگر مشکلات کوچکی وجود داشته باشد اصلاح می‌شود.

این مسئول درباره افرادی که فرزندان را در اختیار می‌گیرند گفت: اگر ناشناخته  و بدون سرپرست هستند نیاز است محاکم قانونی تکلیف این کودکان را مشخص و این موضوع باید در مرجع ملی کودک بررسی شود.

وزیر دادگستری درباره اقدامات انجام شده برای زمین‌خواری در کشور گفت: عزم خوبی برای جلوگیری از تغییر کاربری ایجاد شده است.

وی ادامه داد: دستگاه‌های انتظامی همکاری خوبی با دادگستری دارند و با هماهنگی انجام شده موفق شدند که وضعیت مناسبی فراهم شود.

پورمحمدی ادامه داد: در جلوگیری از تغییر کاربری خبر خوشحال کننده‌ای به دست ما رسید و دولت نیز مصمم است از تخریب زمین در کشور جلوگیری شود.

انتهای پیام/86004/ج30/پ3003

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها