امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 22
۰۹:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 10523
تاریخ انتشار: ۴ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۲:۵۳
تعداد بازدید: 95
به گزارش خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در گذشته شرکت مخابرات تهران امکانی را برای مشترکان خوش حساب خود در نظر ...

به گزارش خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در گذشته شرکت مخابرات تهران امکانی را برای مشترکان خوش حساب خود در نظر گرفته بود که اگر تا سه دوره (6 ماه) قبض تلفن خود را پرداخت نمی کردند، خط آنها قطع نمی‌شد؛ اما گویا این روش بیشتر از آنکه مشوّق مشترکان خوش حساب باشد، عادت آنها را تغییر داده است.

از این رو اکنون شرکت مخابرات تهران به منظور جلوگیری از افزایش بدهی مشترکین و کاهش قبوض پرداخت نشده با اتخاذ روشی جدید، به جای آزادی عمل در سه دوره پرداخت، برای مشترکین خوش‌حساب سقف بدهی تعیین کرده است.

به این صورت که مشترکین خوش‌حساب نیز مانند مشترکین عادی سقف بدهی خواهند داشت و در صورت بیشتر شدن هزینه قبض از سقف بدهی، خط آنها قطع می‌شود؛ تنها تفاوت در بیشتر بودن سقف بدهی مشترکین خوش‌حساب از مشترکین عادی است.

میزان سقف بدهی تعیین شده برای مشترکین خوش حساب از سیکل دوم سال جاری در قبوض اعمال می‌شود.

براساس این گزارش، حداکثر سقف بدهی برای مشترکین حقیقی ودیعه‌دار خوش حساب مبلغ 200 هزار تومان است.

مشترکین ودیعه‌دار آن دسته از مشترکانی هستند که خطوط تلفن ثابت خود را با قیمت حدود 100 هزار تومان خریداری کرده‌اند.  از این مبلغ 50 هزار تومان هزینه اتصال و غیرقابل عودت است و 50 هزار تومان ودیعه مشترک نزد مخابرات است که در صورت بازگشت خط به مخابرات قابل عودت است.

همچنین حداکثر سقف بدهی تعیین شده برای مشترکین حقیقی هزینه اتصال خوش حساب مبلغ 100 هزار تومان ( با رعایت فرمول میانگین 5/1 برابر کارکرد سه دوره) تعیین شده است.

اما برای مشترکین حقوقی ودیعه‌دار بودن یا نبودن تفاوتی ندارد و برای هر دو دسته مشترکین حقوقی خوش حساب (غیردولتی) حداکثر سقف بدهی مبلغ 300 هزار تومان تعیین شده است.
انتهای پیام/ح
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها