امروز : پنجشنبه ۸ تیر ۱۳۹۶ - 2017 June 28
۰۱:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 10524
تاریخ انتشار: ۴ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۲:۵۳
تعداد بازدید: 101
حسین نیاز آذری در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در پاسخ به این پرسش که آیا ماده 12 لایحه بودجه ۹۲ که برای ...

حسین نیاز آذری در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در پاسخ به این پرسش که آیا ماده 12 لایحه بودجه ۹۲ که برای بررسی بیشتر به کمیسیون تلفیق ارجاع شده بود، انجام شد، ‌گفت: این ماده بررسی شد و دولت قیمت تضمینی گندم را تعیین می‌کند.

عضو کمیسیون تلفیق افزود: از نگاه کمیسیون تلفیق هم قیمت گندم پایین است و با توجه به تولید 13 میلیون تن گندم در کشور باید نرخ مناسب تعیین شود، تا کشاورز انگیزه‌ای برای تحویل گندم به دولت داشته باشد.

وی با بیان اینکه متولی خرید تضمینی را هم دولت تعیین می‌کند، گفت: وزارت جهاد کشاورزی با تصویب طرح انتزاع متولی خرید تضمینی گندم می‌شد، اما از آنجایی که آیین‌نامه اجرای این قانون از سوی دولت ابلاغ نشده و نگرانی‌هایی هم از خرید وزارت جهاد وجود داشت، به همین دلیل کمیسیون برنامه لایحه بودجه را اصلاح کرد، تا دولت متولی خرید تضمینی را تعیین کند.

آذری تصریح کرد: بعد از بررسی لایحه در کمیسیون تلفیق سازمان تعاون روستایی هم در خرید تضمینی گندم ورود پیدا می‌کند.

به گزارش فارس در بررسی لایحه بودجه سال 92، در بند 12 که به موضوع خرید تضمینی و ورود سازمان تعاون روستایی و عدم مشارکت سیلوداران در خرید تضمینی دلالت داشت، به دلیل نیاوردن حد نصاب دو سوم به کمیسیون تلفیق برای بررسی بیشتر ارجاع شد.
انتهای پیام/ب
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها