امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۴:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 105242
تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 20
 به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از شهرستان قائمشهر، حجت‌الاسلام مصطفی پورمحمدی ظهر امروز در سیزدهمین سالگرد ارتحال آیت‌الله صالحی

 به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از شهرستان قائمشهر، حجت‌الاسلام مصطفی پورمحمدی ظهر امروز در سیزدهمین سالگرد ارتحال آیت‌الله صالحی مازندرانی در مصلای قائمشهر با بیان اینکه بشر امروز اسیر فساد، خونریزی و جنایت است به این نکته تاکید ورزید که همه انسان‌ها با هر نوع گرایش و مذهب و طبقه اجتماعی گرفتار این دو هستند و این گرایش تنها شامل خدایان زر و زور و مدعیان خداپرستی نیست.

وی افزود: سران اشرافی کشورهای اسلامی بزرگ‌ترین مفسدان عالم هستند و دست سران شرک و کفر در توطئه‌های بین‌المللی در دست هم است.

پورمحمدی معرفت، حق و آگاهی را علت خلیفه الهی انسان دانست و تصریح کرد : اگر انسان بتواند به این جایگاه دست یابد نجات یافته وگرنه سرنوشت او سقوط به ورطه منجلاب و نابودی است.

وی سرنوشت بشر امروزی را فساد اخلاقی، مالی، اجتماعی و سیاسی اعلام کرد و عقل را گمشده انسان کنونی دانست و افزود: انسان در حال خسران است مگر اینکه اهل فهم و معرفت باشد و بشری که امام صادق (ع) را نشناسد عمرش در تباهی است.

وزیر دادگستری تاکید کرد: انقلاب اسلامی دنبال رهبری همچون ولی فقیه و انسان‌های فرهیخته‌ای مانند شهدا و ایثارگران دارد که همچنان در کنار مردم در مقابل همه جنگ‌های روانی صبوری نشان می‌دهند.

پورمحمدی به استیضاح وزیر علوم اشاره کرد و افزود: دیروز بحث‌های داغی در مجلس انجام شد که ان‌شاءالله درست بوده باشد، عده‌ای گفتند و همه هم شنیدند، رئیس جمهور و رئیس مجلس هم به آرا و نظرات نمایندگان احترام گذاشتند و نهایتا استیضاح وزیر انجام شد و آنچه باید در جامعه عاقل و بالغ اتفاق می‌افتاد ایجاد حسن‌ظن در مردم بود که با وحدت و انسجام اجرایی شد.

وزیر دادگستری گفت: همه تلاش دولت تحکیم مبانی و اصول این نظام و مکتب امام صادق است و جز این اصل، راه دیگری نمی‌شناسد و دولت خود را به تبعیت از رهبری و قانون ملتزم می‌داند و با این نگاه دولت، مشکلات کم شد و درگیری وجود ندارد.

پورمحمدی با بیان اینکه دولت خواهان حاکمیت علم و تخصص در کشور است، اذعان داشت: شعار یک ضرورت است که هر جامعه‌ای نسبت به احساسات و گرایش‌ها، آینده و آرمان‌هایش سر می‌دهد ولی نباید تنها شعار داد بلکه حرف کارشناسانه و علمی ماندگار است و شعار باید بر این مبنا و نگاه به عمل برسد.

وی با تاکید بر معیوب بودن نظام اداری کشور بیان داشت: با این اوضاع نمی‌شود کار کرد و سیاست اقتصاد مقاومتی رهبری اجرایی نخواهد شد، باید وقت بگذاریم وگرنه کارهای مردم سروسامان نمی‌گیرد.

وزیر کشور در پایان خاطرنشان کرد: دولت در این یک‌سال کار زیادی در زمینه اصلاح سیستم اداری کشور انجام داد و ادامه این کار نیازمند فضای آرام و حسن‌ظن است.

انتهای پیام/86008/ش40/پ3003

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها