امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۴:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 105287
تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 40
«رامی صالح»، نماینده پارلمان سوریه در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در دمشق تصریح کرد: دولت جدید سوریه که «وائل الحلقی»، ...

«رامی صالح»، نماینده پارلمان سوریه در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در دمشق تصریح کرد: دولت جدید سوریه که «وائل الحلقی»، مکلف به تشکیل آن شده، باید دولتی جنگی باشد که با شرایط خاص حاکم بر کشور همخوانی و مطابقت داشته و تکمیل کننده موفقیت‌ها و پیروزی‌های ارتش سوریه باشد.

صالح افزود: اعتماد مردم سوریه به وائل الحلقی بسیار زیاد است و انتخاب مجدد وی برای این امر نشان می‌دهد که وی توانایی ادای وظایف خود به عنوان نخست وزیر را دارد، در حالی‌که وی نیز به خوبی از اهمیت و سنگینی این وظیفه اطلاع دارد، به ویژه آنکه بحران سوریه به پایان خود نزدیک می‌شود و کشور در آستانه آغاز مرحله‌ای جدید از تاریخ خویش یعنی مرحله سازندگی است.

این نماینده پارلمان سوریه خاطر نشان کرد که آنچه از دولت کنونی سوریه خواسته می‌شود، آن است که سیاست‌هایش با موفقیت‌ها و پیروزی‌های ارتش سوریه همخوانی و مطابقت و به خانواده‌های آسیب دیده از بحران و دستگاه نظامی توجه ویژه داشته باشد.

وی ادامه داد: درسوریه کوچکترین تردیدی به توانمندی دولت جدید که وزاریش با دقت و وسواس بسیار انتخاب می‌‌شوند، وجود ندارد و مردم سوریه می‌دانند که این وزرا به ملت سوریه خدمت خواهند کرد و نیازهای اساسی آنها را مرتفع خواهند کرد.

صالح گفت: مرحله آینده مرحله بازسازی و آبادانی سوریه و بنای کشور در تمام حوزه‌هاست و تمام طیف‌ها و گروه‌های جامعه را در برمی‌گیرد.

انتهای پیام/ز

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها