امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۰:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 105288
تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 42
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در اسلام آباد، 25 تا 30 هزار نفر از اعضای حزب تحریک انصاف در اسلام‌آباد حضور دارند اما بنابر ...

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در اسلام آباد، 25 تا 30 هزار نفر از اعضای حزب تحریک انصاف در اسلام‌آباد حضور دارند اما بنابر مشاهدات خبرنگار فارس، تحصن آنان بی نظم و برنامه مشخصی ندارد.

اعضای حزب تحریک انصاف تنها زمانی که رهبرشان سخنرانی می‌کند، گرد هم می‌آیند و بعد از پایان سخنرانی محل تجمع را ترک کرده و به بازدید از دوستان و خویشاوندان می‌پردازند.

تنها عده‌ای از اعضای حزب که دوست و آشنایی در اسلام‌آباد ندارند، در محل تجمع باقی می‌مانند که تعدادشان انگشت شمار است.

چون رهبران حزب تحریک انصاف بعد از سخنرانی محل تجمع طرفداران خود را ترک می‌کنند اعضای حزب نیز به سرعت پراکنده می‌شوند.

بیشتر طرفداران عمران خان را علاقه‌مندان به بازی کریکت و افراد روشن فکر که به اصطلاح شخصیت مدرن عمران‌خان آنها را جذب خود کرده، تشکیل می‌دهند.

همچنین بیشتر اعضای حزب تحریک انصاف غذای خود را از منزل دوستان و آشنایانی که در اسلام‌آباد دارند تهیه می‌کنند.

اعضای حزب تحریک انصاف عنوان می‌کنند دولت فعلی با تقلب در انتخابات روی کار آمده بنابراین بعنوان اولین خواسته، استعفای نوازشریف را در دستور کار دارند.

اعضای حزب تحریک انصاف اطمینان دارند که رهبرشان پیروز خواهد شد، یکی از اعضای این حزب در زمینه مدت زمان حضور خود در اسلام‌آباد بیان کرد: تا زمانی که رهبرمان عمران‌خان دستور دهد به تحصن خود ادامه می‌دهیم.

یک عضو حزب تحریک انصاف در زمینه خطوط قرمز پایتخت و درگیری با پلیس گفت: ما از شهر‌های دوری به اسلام‌آباد آمده‌ایم و نمی‌دانیم خطوط قرمز در کدام قسمت پایتخت قرار دارد فقط می‌دانیم باید به آنچه رهبرمان خواست عمل کنیم و در این زمینه برای هر اتفاقی آمادگی کامل داریم.

انتهای پیام/.

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها