امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۱۹:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 105292
تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 41
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه خبری «القدس‌العربی»، پس از اینکه جنگنده‌های رژیم صهیونیستی بامداد روز چهارشنبه با حمله ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه خبری «القدس‌العربی»، پس از اینکه جنگنده‌های رژیم صهیونیستی بامداد روز چهارشنبه با حمله به یک منزل در شمال نوار غزه خانواده «محمد ضیف» فرمانده گردانهای القسام شاخه نظامی حماس را به شهادت رساند و سپس اعتراف کرد که قصد ترور خود ضیف را داشته است منابع فلسطینی آگاه علت واقعی شکست مذاکرات آتش‌بس غیر مستقیم قاهره را فاش کردند.

بر اساس این گزارش درست چند ساعت قبل از پایان آتش‌بس موقت، رژیم صهیونیستی که هیچ بهانه‌ای برای پایان مذاکرات نداشت پرتاب چند موشک از نوار غره را بهانه می‌کند تا موج جدید حملات خود را آغاز کند زیرا دستگا‌ههای امنیتی این رژیم خبر دادند که محل اختفای محمد ضیف (فرمانده القسام) را کشف کرده‌اند و این رژیم قصد داشت تا فرصت از دست نرفته محل مورد نظر را با جنگنده‌هایش هدف قرار دهد.

بر همین اساس 3 موشک قوی به سمت منزل خانواده «الدلو» پرتاب می‌شود و همسر و فرزند ضیف به همراه 6 نفر دیگر در این منزل به شهادت می‌رسند اما رژیم صهیونیستی در به شهادت رساندن مغز متفکر نظامی حماس اینبار نیز مانند 5 بار قبلی ناکام می‌ماند.

علیرغم ادعای برخی رسانه‌های اسرائیلی مبنی بر به شهادت رسیدن ضیف، «ابوعبیده» سخنگوی حماس اعلام کرد که وی زنده است و همچنان القسام را رهبری خواهد کرد.

انتهای پیام/ص

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار