امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۱۶:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 10533
تاریخ انتشار: ۴ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۲:۵۳
تعداد بازدید: 119
به گزارش گروه اقتصاد بین‌الملل خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از  دِ نیوز اینترنشنال، سید منور حسن رهبر جماعت اسلامی پاکستان از ...

به گزارش گروه اقتصاد بین‌الملل خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از  دِ نیوز اینترنشنال، سید منور حسن رهبر جماعت اسلامی پاکستان از رئیس جمهور جدید این کشور درخواست کرد، تا به پروژه خط لوله گاز ایران به پاکستان و در ادامه به چین با نادیده گرفتن مخالفت‌های آمریکا ادامه دهد.
وی در خطبه‌های نماز جمعه در مسجد منصوره از نواز شریف نخست وزیر جدید پاکستان درخواست کرد تا به طور جدی در این زمینه تلاش کند.
منور حسن افزود: بازنگری در سیاست خارجی پاکستان و آزادسازی این کشور از فشارهای خارجی در راستای ثبات و صلح و اقتدار این کشور، ضروری است.
رهبر جماعت اسلامی پاکستان تصریح کرد: به حالت تعلیق درآوردن پروژه انتقال گاز ایران به پاکستان تحت فشارهای آمریکا درحالی‌که بحران انرژی در این کشور جدی شده است، درراستای منافع ملی نیست.
وی تاکید کرد: اگر کشور مسلمان برادری مایل باشد، تا به ما در غلبه بر کمبود انرژی کمک کند و همچنین حاضر باشد تا مخارج آن را نیز متحمل شود، این غیرعاقلانه است که این پروژه را تنها برای خشنودی واشنگتن رها کنیم.
رهبر جماعت اسلامی پاکستان گفت: اعتماد ملت به نواز شریف نیز بر مسئولیت سنگین وی اشاره دارد و انتظار می‌رود که یوغ بندگی آمریکا را با کنار گذاشتن سیاست‌های پرویز مشرف از گردن پاکستان بردارد.
وی ابزار امیدواری کرد که نواز شریف ملت پاکستان را ناامید نکند.
انتهای پیام/ب
برچسب ها:
آخرین اخبار