امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۱۶:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 10534
تاریخ انتشار: ۴ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۲:۵۳
تعداد بازدید: 82
به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا» به نقل از روابط عمومی فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره)،‌محمد سعید شرفی با بیان این مطلب اظهار داشت: پیرو اولین ...

به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا» به نقل از روابط عمومی فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره)،‌محمد سعید شرفی با بیان این مطلب اظهار داشت: پیرو اولین جلسه کمیته ایمنی فرودگاه و با توجه به ضرورت ایجاد فرهنگ ایمنی در این صنعت که خود از عوامل اصلی پائین آمدن ریسک خطر در حمل و نقل هوائی است، ‌اقداماتی در جهت ارتقاء و نهادینه شدن این فرهنگ انجام داده‌ایم.

وی ادامه داد: به منظور مشارکت در این موضوع مهم (فرهنگ ایمنی در فرودگاه ) از سایر کارکنان و شاغلان و شرکای تجاری فرودگاهی درخواست می‌کنیم موارد و مشاهدات خود را که مرتبط با مباحث ایمنی فرودگاه است به پست الکترونیکی ikia.safety.reports@airport.ir  ارسال کنند.

معاونت عملیات هوانوردی فرودگاه بین المللی امام خمینی‌(ره) اضافه کرد: در همین خصوص‌، دومین دوره از آزمون‌های عملی ریتینگ پرسنل اداره ایمنی و آتش نشانی فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) توسط کارشناسان ستاد اداره کل ایمنی و آتش نشانی شرکت فرودگاه‌های کشور در سایت فرودگاه امام خمینی (ره) برگزار شد.

وی با ابراز امیدواری از اجرای مصوبات و اقدامات کمیته مربوطه در راستای ارتقاء ایمنی فرودگاه اظهار داشت‌: ایجاد و نهادینه شدن فرهنگ ایمنی در صنعت حمل و نقل هوایی موجب کاهش خطرات و سوانح مرتبط خواهد شد و فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) پیشرو در این اقدام مهم است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها