امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۲۱:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 105341
تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 48
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، ناشنیده‌هایی از زندگی سردار کوثری را در این هفته در برنامه «رادیو روزگار» بشنوید. در این بخش از برنامه

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، ناشنیده‌هایی از زندگی سردار کوثری را در این هفته در برنامه «رادیو روزگار» بشنوید.
در این بخش از برنامه این هفته سردار کوثری نماینده مجلس شورای اسلامی و یکی از فرماندهان سابق سپاه پاسداران به بیان فرازهای جذابی از زندگی خود من جمله ماجرای جنجالی زندانی شدنش در سال‌های پس از جنگ می‌پردازد.
«رادیو روزگار» در این هفته به بیان مطالب زیر می‌پردازد:
صدای تاریخ در پرونده ویژه این هفته قطعنامه 598 شورای امنیت را بررسی می‌کند. در این بخش نکات ناشنیده‌ای از قطعنامه 598 شورای امنیت را از زبان حاج مجتبی داوودی راسخ و سرهنگ ارتشی محمدرضا تقی زاده پخش خواهد شد.
تاریخ نگاران این هفته به بیان خاطرات تلخ و شیرین جنگ از منظر لنز دوربین ساسان مویدی یکی از عکاسان گمنام و پرکار 8 سال دفاع مقدس می‌پردازد و سخت‌ترین و شیرین ترین لحظات حضورش در جبهه را بیان می‌کند.
در طرفه‌های تاریخ نمایشنامه ای رادیویی از تصرف و آزادسازی سوسنگرد پخش می‌شود.

دیده بان این هفته، اخبار مربوط به روایت تاریخ شفاهی کمیته استقبال از امام خمینی ، انتشار مجموعه خاطرات فرمانده گردان المهدی به نام هدایت سوم ، انتشار خاطرات سید مرتضی نبوی از 57 تا 78 و خبر فوت مرحوم مختارپور قهرودی را به سمع و نظر شنوندگان می رساند.

در این بخش قلمستان سومین جلسه تدریس خاطره نگاری و رمان نویسی تاریخی از زبان احمد دهقان ، پخش میگردد.

رادیو روزگار به تهیه کنندگ و سردبیری محسن سوهانی و محمود بابایی جمعه ساعت 22 از موج FM  ردیف 5/95 مگاهرتز شبکه رادیویی کتاب پخش می‌شود.

انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها