امروز : دوشنبه ۳ مهر ۱۳۹۶ - 2017 September 25
۰۸:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 105345
تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۰:۴۵
تعداد بازدید: 114
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از وزارت بهداشت، سید حسن هاشمی گفت: بسته هتلینگ برای ما بسیار مهم است و بیمارستان ها و اورژانس های

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از وزارت بهداشت، سید حسن هاشمی گفت: بسته هتلینگ برای ما بسیار مهم است و بیمارستان ها و اورژانس های بیمارستان به عنوان پیشانی خدمات بیمارستانی از اهمیت زیادی برخوردار هستند.

 هاشمی افزود: گروه های مسئول برای نظارت بر هتلینگ بیمارستانها از اول مهر کار خود را آغاز می کنند چرا که ۳ ماه برای استقرار این طرح فرصت در نظر گرفته شد و ۶ ماه بعدی برای نظارت لحاظ شده است.
به گفته وزیر بهداشت در مجموع در بسته هتلینگ، نیروی انسانی و همچنین ظاهر بیمارستان ها یعنی تمیزی بیمارستان و همچنین احترام و تکریم به بیماران و همراهان و توجه و مراقبت از اهمیت زیادی برخوردار است.

در اجرای طرح تحول نظام سلامت از 15 اردیبهشت تاکنون بسته های خدمتی کاهش فرانشیز بیماران در بخش بستری، رایگان شدن زایمان طبیعی در بیمارستان های دولتی، اورژانس هوایی، مقیمی پزشکان در بخش اورژانس بیمارستانها و ماندگاری پزشکان در مناطق محروم اجرایی شده است.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها