امروز : سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 21
۰۴:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 10536
تاریخ انتشار: ۴ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۲:۵۳
تعداد بازدید: 69
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از کدال شرکت سرمایه‌گذاری تدبیرگران فارس و خوزستان (سهامی عام) با نماد سدبیر در مورد ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از کدال شرکت سرمایه‌گذاری تدبیرگران فارس و خوزستان (سهامی عام) با نماد سدبیر در مورد عملکرد 2 ماهه سال مالی 1392شفاف سازی کرد.
در اطلاعیه شرکت آمده است: طبق نامه ارسالی شرکت سرمایه‌گذاری تدبیرگران فارس و خوزستان، شرکت در 2 ماهه ابتدای سال مالی 1392 موفق به کسب 310 ریال سود به ازای هر سهم شده است. شرکت مزبور از محل سود حاصل از سرمایه گذاری در سهام شرکتها (عمدتا مربوط به سود کارگزاری مبین سرمایه) مبلغ 220 ریال به ازای هر سهم و از محل سود فروش سرمایه‌گذاریها (عمدتا ناشی از فروش سهام پالایشگاه نفت بندر عباس و سهام کویر تایر) مبلغ 90 ریال سود به ازای هر سهم کسب نموده است.
مبالغ فوق مربوط به عملکرد سال مالی 1392 شرکت است.
طبق اطلاعات و صورتهای مالی میاندوره‌ای 12 ماه منتهی به 30/12/1391 (حسابرسی نشده) منتشره در کدال، مبلغ 268 ریال سود به ازای هر سهم محقق شده است.
صورتهای مالی سالانه حسابرسی شده شرکت تا کنون نهایی و ارسال نشده است.
با توجه به نامه پیوست، توجه سهامداران را به عدم تکرارپذیری و یکنواختی درآمدهای شناسایی شده طی سال مورد گزارش جلب می‌نماید.
انتهای پیام/ب
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها