امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۱۶:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 10537
تاریخ انتشار: ۴ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۲:۵۳
تعداد بازدید: 119
به گزارش فارس، فیدال فرانسه با 90 سال سابقه فعالیت، 1300 وکیل و نماینده دائم در کمیسیون اروپا (بروکسل) به عنوان معتبرترین مجموعه امور حقوقی و روابط ...

به گزارش فارس، فیدال فرانسه با 90 سال سابقه فعالیت، 1300 وکیل و نماینده دائم در کمیسیون اروپا (بروکسل) به عنوان معتبرترین مجموعه امور حقوقی و روابط بین‌الملل اتحادیه اروپا محسوب می شود.

این دفتر طی بیانیه‌ای اعلام کرد: موکلین فیدال و شرکای استراتژیک آن که در مقاطع مختلف و خصوصاً 4 سال اخیر توسط دولت‌های مربوطه از حضور در بازار ایران منع شده‌اند، امیدوار به فراهم شدن شرایط حضور مجدد در بازار ایران و یا هر نوع تعامل اقتصادی با بنگاه‌های ایرانی می‌باشند.

با توجه به ظرفیت‌های بالقوه و شرایط جغرافیایی ایران، بازگشت بنگاه‌های کلان اقتصادی تا حدودی فرصت‌های اقتصادی از دست رفته در مقایسه با کشورهای منطقه و پیرو آن قدرت چانه‌زنی سیاسی جمهوری اسلامی را احیا خواهد نمود.

فیدال پیش از این نیز حمایت خود را از حقوق حقه ملت‌ها و دولت‌ها در اقصی نقاط دنیا بارها اعلام نموده و در چارچوب قوانین بین‌المللی حقوق هسته‌ای جمهوری اسلامی ایران را نیز به رسمیت می‌شناسد.

وعده واشنگتن در خصوص بسته‌های تشویقی اقتصادی در قبال حقوق هسته‌ای ایران فاقد وجاهت قانونی است و بعضاً اقدامات ایالات متحده در تشدید تحریم‌های اقتصادی مانند توقف خدمات سوئیفت به شبکه بانکی ایران اساساً یک اقدام غیرقانونی و غیرحقوقی است که باعث اختلال در تأمین کالاهای اساسی در این کشور نیز گشته است.

در یک سال اخیر نیز که شدیدترین محدودیت‌ها بر علیه تعاملات خارجی اقتصاد ایران اعمال شده است، فیدال با استفاده از ظرفیت موجود در قوانین مرتبط به موکلین ایرانی خود کمک و مشکلات ایشان را در تعاملات بین‌المللی برطرف نموده است، لذا مدیریت روابط بین‌الملل در این مقطع از زمان نیز کارساز می‌باشد.

در بیانیه فیدال ضمن حمایت از کاندیداتوری دکتر ولایتی آمده است: دیپلماسی و روابط بین‌الملل در دولت ایشان بستر لازم برای برون‌رفت از فضای فعلی و تعامل مجدد بنگاه‌های اقتصادی ایرانی و خارجی را فراهم خواهد نمود و تحقق این مأموریت منجر به رونق اقتصادی، احیاء ارزش پول ملی، ایجاد اشتغال و بهبود شرایط اقتصادی خانوار می‌گردد.
انتهای پیام/ح
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها