امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 20
۰۰:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 105372
تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۲۳:۵۲
تعداد بازدید: 15
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از سنندج، کاظم ابراهیمی صدرآبادی ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه در سنندج، اظهار کرد: به منظور رفع ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از سنندج، کاظم ابراهیمی صدرآبادی ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه در سنندج، اظهار کرد: به منظور رفع مشکل آنتن‌دهی در نقاط کور اقدامات خوبی انجام گرفته است.

وی با بیان اینکه در مرحله نخست تعهدات پوشش‌دهی کامل تمام جاده‌های اصلی در کردستان در دستور کار قرار گرفت، افزود: در مرحله دوم رفع مشکل نقاط کور در جاده‌های فرعی و روستایی را مورد توجه قرار دادیم که در حال حاضر خوشبختانه در این زمینه مشکل خاصی وجود ندارد.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران تصریح کرد: در صورت وجود هر نوع مشکلی در بحث آنتن دهی در جاده‌ها با گزارش آن به شرکت در کوتاه‌ترین زمان نسبت به رفع مشکل اقدام خواهد شد.

ابراهیمی صدرآبای خاطرنشان کرد: براساس کنترل و بازبینی‌هایی که سازمان متعه به انجام آن است در صورت نیاز و وجود مشکل در هر نقطه‌ای نسبت به رفع آن اقدام خواهد شد.

وی با بیان اینکه متاسفانه به دلیل نبود برق در برخی از نقاط مشکلاتی وجود دارد، افزود:امیدواریم با اجرا و تکمیل پوشش ترافیک مورد نیاز جاده‌های شهری و روستایی تجهیزات لازم برای رفع این مشکل در استان فراهم شود.

به گفته مدیرعامل شرکت مخابرات ایران، اجرایی شدن نسل سوم و چهارم تلفن‌های همراه نیز از دیگر بسترها برای تحقق اهداف به ویژه در بحث پوشش نقاط کور خواهد بود.

ابراهیمی صدرآبای در پایان از هم کدسازی تلفن‌های ثابت در کردستان در ماه آینده خبر داد و بیان داشت: در حوزه تلفن ثابت کد استان‌ها از چهار رقم به سه و دو رقمی کاهش خواهد یافت.

انتهای پیام/79002/ذ20

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها