امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۱۶:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 105373
تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۲۳:۵۲
تعداد بازدید: 35
علی اکبر ناصری، نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با رد این مطلب که انگیزه ...

علی اکبر ناصری، نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با رد این مطلب که انگیزه نمایندگان از استیضاح رضا فرجی دانا وزیر سابق علوم،‌ تحقیقات و فناوری تقابل با دولت یازدهم بود،‌ گفت: این استیضاح، صرفاً با هدف توقف سیاست‌های وزیر سابق علوم در دانشگاه‌های کشور صورت گرفت.

وی افزود: موافقان استیضاح از فراکسیون‌های مختلف بوده و یک روند قانونی و طبیعی در استیضاح و رأی عدم اعتماد مجدد به آقای فرجی دانا طی شد.

ناصری مجلس و دولت را ید واحده در مسیر تأمین معاد و معاش ملت خواند و درباره لزوم تغییر جهت‌گیری وزارت علوم پس از فرجی دانا گفت:‌ باید دید رئیس جمهور چه کسی را به‌عنوان گزینه پیشنهادی به مجلس معرفی می‌کند.

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: البته هرکس معرفی شود، باید دغدغه‌های نمایندگان و رهبر معظم انقلاب را مبنی بر تبدیل نشدن دانشگاه‌ها به باشگاه احزاب و جلوگیری از گرفتار شدن در بازی‌های سیاسی که سم مهلکی برای فضای دانشجویی است، مد نظر قرار دهد.

انتهای پیام/ 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار