امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 20
۱۰:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 105394
تاریخ انتشار: ۱ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
لطف‌الله فروزنده دهکردی قائم‌مقام جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی، در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به

لطف‌الله فروزنده دهکردی قائم‌مقام جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی، در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به استیضاح وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و عدم رای اعتماد مجلس به فرجی دانا اظهار داشت: در مرحله اول باید از مجلس تشکر کرد که به وظیفه نظارتی خود به خوبی عمل کرد و نباید فضایی ایجاد شود که افرادی با ادعای دموکراسی روند قانونی امور و ابزارهای نظارتی نمایندگان مردم را دچار انحراف کنند.
 
*تعامل دولت و مجلس در چارچوب حفظ ارزش‌ها شکل می‌گیرد

وی با بیان اینکه رئیس جمهور و هیئت دولت باید بدانند مجلس مسئله ارزش‌ها را نادیده نخواهد گرفت، ادامه داد: آقای روحانی باید به شعار اعتدال خود پایبند باشد و قطعاً تعامل دولت و مجلس در چارچوب حفظ ارزش‌ها شکل می‌گیرد.

فروزنده با تأکید براینکه وزرا برای گرفتن رأی اعتماد از نمایندگان مجلس قول دادند که ارز‌ش‌ها را نادیده نگیرند، خاطرنشان کرد: رئیس جمهور و وزرا باید توجه کنند که نمی‌توانند نسبت به نظارت مجلس بی‌توجه باشند.
 
*پیام مجلس به وزرای دولت یازدهم
قائم مقام جمعیت ایثارگران اضافه کرد: مجلس پیام داد وزرایی که ارزش‌ها را حفظ کنند حتی اگر گرایش سیاسی مخالف هم داشته باشند می‌توانند فعالیت کنند و این مسئله بسیار مهم است.

وی همچنین ابراز امیدواری کرد که عناصر فتنه‌گر به درون دولت نفوذ نکنند و تأکید کرد :دولت باید مقابل افرادی که تفکرات لیبرالیستی دارند، بایستد.

فروزنده در پایان با اشاره به تعامل دولت و مجلس در آینده، تصریح کرد: ان‌شاءالله مانند امروز شاهد رفتارهای عقلایی باشیم و وحدت که مهم‌ترین نیاز ما است حفظ شود.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها