امروز : پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 19
۲۱:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 105396
تاریخ انتشار: ۱ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 20
حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی نماینده محلات در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان ...

حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی نماینده محلات در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ضمن تقدیر از مواضع رئیس‌جمهور در خصوص استیضاح وزیر علوم اظهار داشت: متأسفانه یکسری افراد افراطی در مجلس و رسانه‌ها هستند که می‌خواهند خط قرمزها را درنوردند و به جای تمکین در برابر قانون به دنبال آشفته کردن فضای ذهنی مردم هستند.

وی افزود: برخی از رسانه‌ها طوری القا می‌کردند که گویا استیضاح جرمی نابخشودنی است و اسامی استیضاح‌کنندگان را منتشر می‌کردند.

سلیمی تأکید کرد: دولت اعتدال باید این افراطیون را بشناسد. افراطیون تحصن‌کنندگان مجلس ششم، افرادی که نامه جام زهر به مقام معظم رهبری را نوشتند، کسانی که در فتنه 88 در برابر قانون تمکین نکردند و افرادی که در استیضاح به دنبال تهدید و تطمیع نمایندگان بودند و بعد از استیضاح، لجبازی با مجلس را در دستور کار قرار دادند.

نماینده محلات در مجلس با بیان اینکه اظهارنظر رئیس‌جمهور در برابر افراطیون جای تقدیر دارد، گفت: رسانه‌های زنجیره‌ای که از یک اتاق جنگ دستور می‌گرفتند و مدیریت می‌شدند همان افراطیونی هستند که تابلوی در دستشان با شناسنامه‌هایشان متفاوت است و این استیضاح محک خوبی بود تا افراطیون را بشناسیم.

سلیمی در ادامه اظهار داشت: مجلس نهم بیشترین همکاری را با دولت آقای روحانی داشته است، به عنوان مثال؛ بالاترین رأی اعتماد تاریخ کشور به برخی از وزرای این دولت داده شده و یا عمده لوایح دولت با رأی بالای مجلس تصویب شده است و این نشان می‌دهد مجلس به دنبال تعامل با دولت است.

وی با بیان اینکه افرادی که این استیضاح را سیاسی نشان می‌دادند افراطیون بودند، گفت: افراطیون کسانی هستند که با عینک سیاسی به این مسائل نگاه می‌کنند. افرادی که به رأی مجلس تمکین نمی‌کنند و دیکتاتورهایی که نقاب دموکراسی‌خواهی به صورت زده‌اند و رئیس‌جمهور نیز افراطیون را در همین قضایا بهتر شناخت.

سلیمی تصریح کرد: دولت اعتدال با این افراطیون به صورت جدی برخورد کند و اجازه ندهد مناصب مهم را به دست بگیرند و میکروب آشوب و دیکتاتوری را دوباره در کشور برپاکنند. کسانی که بحث غیرواقعی بورسیه را مطرح کردند نیز از همین افراطیون هستند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها