امروز : جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 23
۲۱:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 105398
تاریخ انتشار: ۱ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 20
ابراهیم نکو در گفت‌و‌گو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; گفت: فراکسیون اعتدال مجلس در اولین روز کاری مجلس در هفته آینده در سطح ...

ابراهیم نکو در گفت‌و‌گو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; گفت: فراکسیون اعتدال مجلس در اولین روز کاری مجلس در هفته آینده در سطح شورا تشکیل جلسه داده و موجودیت خود را اعلام خواهد کرد.

وی افزود: فراکسیون اعتدال در تقابل با سایر فراکسیون‌های مجلس نخواهد بود و روش‌های جدیدی را در پیش خواهد گرفت تا عملکرد مجلس هم در سطح جامعه و هم در سطح خود مجلس عملکرد قابل قبولی باشد.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی بدون اشاره به تعداد نمایندگانی که برای عضویت در فراکسیون اعتدال اعلام آمادگی کرده‌اند اظهار داشت: فراکسیون اعتدال از حواشی به دور خواهد بود و تعداد قابل توجهی از نمایندگان برای عضویت در این فراکسیون اعلام آمادگی کرده‌اند.

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; نماینده مردم رابط‌کریم و بهارستان در مجلس شورای اسلامی پیش از این گفته بود که اگر نمایندگان مجلس به استیضاح وزیر علوم رأی بدهند فراکسیون اعتدال را تشکیل خواهم داد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها