امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 27
۰۶:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 105404
تاریخ انتشار: ۱ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 21
آیت‌‌الله حسن ممدوحی عضو مجلس خبرگان رهبری در گفت‌و‌گو با خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، درباره تعامل مجلس و دولت پس از ...

آیت‌‌الله حسن ممدوحی عضو مجلس خبرگان رهبری در گفت‌و‌گو با خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، درباره تعامل مجلس و دولت پس از استیضاح اظهار داشت: استیضاح وزیر علوم از سوی مجلس کار بسیار مناسبی بود، که باید به نمایندگان ملت به این خاطر آفرین گفت.

ممدوحی ادامه داد: با توجه به انحطاط علمی در دانشگاه‌ها و فراهم شدن زمینه اغتشاش در آن، این استیضاح صورت گرفت، البته پیش از استیضاح ما دیدیم با وجود اینکه به آقای فرجی دانا تذکر داده می‌شد اما از عجایب بود که این تذکرات در او اثر نمی‌کرد و ایشان بر ادامه این روش، اصرار خطرناکی داشت.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، با بیان اینکه خوشبختانه رئیس‌جمهور روز گذشته تاکید کرد که دولت به نظر مجلس احترام می‌گذارد، افزود:‌ بنابراین هیچ اختلافی بین مجلس و دولت دیده نمی‌شود و این رویکرد دامنه امنیت و دغدغه‌های داخلی را بهتر از قبل می‌کند و باعث می‌شود رسانه‌ها به فضای اختلافی دامن نزنند.

وی با ابراز امیدواری برای مستمر بودن این تعامل مثبت بین مجلس و دولت، خاطرنشان کرد: وقتی خود دولت معتقد است کار مجلس درست بوده است دیگر جای بحثی در این زمینه باقی نمی‌ماند. 

ممدوحی در پایان تصریح کرد:‌ وزیر علوم استیضاح شده گوش به حرف ناصحان و مشوقان نمی‌داد و از این رو باید به خاطر کنار گذاشته شدن وی خدا را شکر کرد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار