امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۵:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 105417
تاریخ انتشار: ۱ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 38
به گزارش حوزه دفاعی ـ امنیتی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان بسیج مستضعفین، سردار محمدرضا نقدی، رئیس این

به گزارش حوزه دفاعی ـ امنیتی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان بسیج مستضعفین،

سردار محمدرضا نقدی، رئیس این سازمان در جمع فرماندهان حوزه‌ها و پایگاه‌های مقاومت استان سمنان در اردوگاه ولایت شهمیرزاد، به نا آرامی‌های گسترده در آمریکا اشاره کرد و گفت: آنچه در آمریکا می گذرد، صرفا اعتراض به کشته شدن یک سیاه پوست در یک نقطه آمریکا نیست، چنین حادثه ای نمی تواند مردم دویست شهر را برانگیزد و به خیابان ها بکشد؛ اعتراضات دامنه دار و تداوم آن در صدها شهر، گویای عمق جنایات نژاد پرستانه رژیم آمریکاست.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به دیکتاتوری رسانه ای آمریکایی صهیونیستی در جهان تشریح کرد: رژیم آمریکا با در اختیار داشتن بخش اعظم رسانه های خبری اصلی جهان سانسور سنگینی اعمال می کند و متاسفانه ما هم از لحاظ بازتاب اخبار داخلی آمریکا به رسانه های بزرگ استکباری وابسته ایم و به منابع کوچک و مستقل اعتنا نمی کنیم.

جانشین فرمانده کل سپاه در امر بسیج رفتار دستگاه حاکمه آمریکا را نژاد پرستانه خواند و تاکید کرد: رفتار نژاد پرستانه ی آمریکا با سیاه پوستان و اسپانیایی تبارها که جمعا 35 درصد جامعه آمریکا را تشکیل می دهند بسیار خشن و غیر انسانی است و این واکنش های دامنه دار از عمق خشونت های این رژیم حکایت می کند.

وی با بیان آمار ترکیب جمعیت زندانیان در آمریکا ادامه داد: بیشتر از 40 درصد از زندانیان آمریکایی سیاه پوست هستند در حالی که جمعیت آنها 13 درصد جمعیت آمریکاست، یعنی میزان زندانیان سیاه پوست به نسبت کل جمعیتشان سه برابر بیشتر از حد اعتدال است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به آمار بالای قتل سیاه پوستان باسلاح گرم تصریح کرد: در هر شبانه روز به صورت متوسط ‌بیست و هشت سیاه به ضرب گلوله کشته می شود.

وی در خصوص برخورد تبعیض آمیز رژیم آمریکا در رسیدگی به جرم پلیس قاتل فرد سیاه پوست افزود: رژیم آمریکا از سرعت بخشیدن به محاکمه افسر پلیس که ظلم آشکاری را در حق سیاه پوستان رواداشته، سر باز می زند؛ اینها علائمی است که نشان می دهد اعتراضات مردم به چنین رژیمی پایان نخواهد یافت.

در انتها سردار نقدی ظلم بزرگ آمریکا در جریان واقعه فرگوسن و حمایت همه جانبه از جنایات رژیم کودک کش صهیونیستی که علیه مردم بی دفاع به ویژه کودکان شهید غزه روا داشته را به هم مرتبط دانست و تاکید کرد: این ظلم ها که نماد بزرگ خود را در حمایت مستقیم و دخالت در کودک کشی غزه دیدیم گریبان آمریکا را گرفته و رها نخواهد کرد. 

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها