امروز : یکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 19
۱۲:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 105421
تاریخ انتشار: ۱ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 33
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، متن پیام علی اصغر پیوندی رئیس سازمان نظام پزشکی تهران بزرگ به این شرح است: یکم شهریور ماه زادروز ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، متن پیام علی اصغر پیوندی رئیس سازمان نظام پزشکی تهران بزرگ به این شرح است:

یکم شهریور ماه زادروز پزشک، دانشمند و فیلسوف بزرگ مشرق زمین شیخ‌الرئیس ابوعلی سینا، فرصتی مغتنم و مناسب برای یادآوری و درک اهمیت و جایگاه جامعه پرتلاش و توانمند پزشکان کشور است .
 
به همین مناسبت از تلاشهای ارزنده و خالصانه شما سپیدپوشان ایثارگر را که تسکین آلام دردمندان و حفظ و ارتقای سلامت انسانها را سرلوحه تلاش بی وقفه خود قرار داده و با توجه به جدیدترین پیشرفتها و فناوریهای علمی در عرصه های پزشکی و بهره گیری از مهارت و تخصص، تعهد و مسئولیت پذیری در این مسیر استوار گام برمی دارید، تقدیر می‌کنم.

شما فرهیختگان جامعه پزشکی با الگو گرفتن از دانشمندان بزرگ و حکمای ارزشمند ایرانی چون ابن سینا، مصداق بارز آیه کریمه «ومن احیاها فکانما احیا الناس جمیعاً» هستید و با توجه به قداست طبیب و طبابت در فرهنگ متعالی اسلام و ایران از جایگاه ویژه ای در جامعه برخوردار هستید.
 
جامعه پزشکی در تاریخ پر فروغ ایران زمین، مهد عالمان دلسوز و فرزانه ای است که به واسطه مهارت، دانش، ایثار و اخلاص و در سایه سار ارزشهای انسانی، علم آموخته را نویدبخش حیات و سلامت جامعه و رشد فضلیت های اخلاقی خویش قرار داده آنچنان که وسوسه های فریبناک مادی و تفاخرات دنیوی در مقابل روح بلند آنان سر تعظیم و ستایش سائیده است.  
  

متولیان جامعه پزشکی ضمن شناسایی و  توجه به دغدغه های پزشکان از جمله آینده و امنیت شغلی، عنایت ویژه به برنامه ریزی آموزشی برای پزشکان عمومی، دستیاران و فلوشیپ‌ها ، سطح بندی ارائه خدمات و ارتقای کیفیت آموزش پزشکی مطابق با استانداردهای بین المللی روز دنیا و تبیین جایگاه و اعتبار پزشکان در نظام سلامت، نهایت سعی خود را در راستای ارائه راهکارهای مناسب برای رفع این مسائل به کار خواهند بست و امیدواریم با حمایت دولت و مسئولان نظام سلامت بتوانیم گامهای موثری در این راستا برداریم .
 
با این امید که به یاری حضرت دوست (جل جلاله)  حضور مؤثر شما همواره منشأ خدمات ارزشمند و به یادماندنی بوده و با استقلال نظام پزشکی تهران بزرگ بتوانیم در جهت مطالبات شما همکاران قدمهای موثرتری برداریم.

توفیق روزافزون و سرفرازی همه پزشکان در ارائه خدمات شایسته به میهن اسلامی و جامعه بشری را از درگاه خداوند متعال خواهانم. 
 
  دکتر علی اصغر پیوندی
رئیس سازمان نظام پزشکی تهران بزرگ 
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها