امروز : سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 22
۲۳:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 105427
تاریخ انتشار: ۱ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 11
به گزارش گروه دانستنی‌های پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سطح مریخ دارای اشکال عجیب زمین شناسی است؛ ربات‌های مریخ نورد هر بار از تصویری عجیب در ...

به گزارش گروه دانستنی‌های پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سطح مریخ دارای اشکال عجیب زمین شناسی است؛ ربات‌های مریخ نورد هر بار از تصویری عجیب در مریخ عکس انداخته‌اند.

ربات مریخ نورد در سال 2012 تصویری از یک مارمولک انداخته است؛ در سال 2007 تصویر یک زن توسط robot Spirit  گرفته شد؛ یک جمجمه عجیب توسط ربات Curiosity گرفته شد و در ماه ژوئیه سال 2014 توسط اینترنت تصویر یک نیمرخ دیده شده است.

یک ماه پیش در میان مجموعه‌ای از یک میلیون تصاویری که توسط ناسا گرفته شده است تصویری عجیب که شبیه به یک انسان بود مشاهده شد؛ ناسا گفت: ما فکر کردیم یک بیگانه روی ماه است؛ این تصویر به شکل یک انسان است.

یک متخصص ماوراءالطبیعه این تصویر را به مجسمه غول رودس تشبیه کرد؛ این مجسمه غول پیکر در 226 سال قبل از میلاد بر اثر زلزله سرنگون شد.

غول رودس نام تندیسی است از هلیوس خدای خورشید که در ورودی بندرشهر رودس در یونان قرار داشته است؛ پس از ساخته شدن 56 سال پابرجا بود؛ غربی‌ها این مجسمه را یکی از عجایب هفتگانه جهان علام کرده بودند؛ به گفته تاریخ نگاران این تندیس حتی در زمانی که بر روی زمین افتاده بود هم بسیار شگفت انگیز بود. منبع: روزنامه Daily Mail
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار