امروز : شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 24
۰۶:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 10543
تاریخ انتشار: ۴ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۲:۵۳
تعداد بازدید: 64
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شادا سیدشمس‌الدین حسینی از مشاور وزیر و مدیرکل روابط عمومی وزارت اقتصاد تقدیر ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شادا سیدشمس‌الدین حسینی از مشاور وزیر و مدیرکل روابط عمومی وزارت اقتصاد تقدیر کرد.

وی با اهدا لوح از خدمات و تلاش قاسم محمدی مشاور وزیر و مدیرکل دفتر روابط عمومی وزارت امور اقتصادی و دارایی و همکاران وی تقدیر کرد.

در حکم سیدشمس الدین حسینی آمده است:
جناب آقای محمدی

خدمت و تلاش صادقانه در راستای استحکام پایه های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و اعتلا و پیشرفت ملت بزرگ ایران از ارزش والایی برخوردار است.

برنامه ها و اقدامات روابط عمومی در سال گذشته و در راستای وظایف و تکالیف محوله از جمله ایجاد و تقویت نظام جامع اطلاع رسانی پویا از طریق یکپارچه سازی و استفاده از ظرفیت رسانه‌ای روابط عمومی های تابعه، برگزاری همایش‌های اقتصادی، تقویت سامانه ارتباط مردمی با مقامات ارشد وزارت متبوع، حضور موفق در نمایشگاه های یکصدمین سالگرد سفرهای استانی هیئت دولت در خراسان رضوی و دستاوردهای نظام اسلامی در پرتو قانون اساسی، انتشار کتاب گزارش عملکرد وزارت متبوع برگزاری نشست های خبری، جلسات اختصاصی با اصحاب رسانه و برگزاری جلسات شورای هماهنگی و سیاست گذاری مدیران روابط عمومی های بانکها، بیمه ها و سازمان های تابعه برای تدوین و اجرای برنامه های مشترک در حوزه تبلیغی و اطلاع رسانی اقتصاد کشور قابل تحسین است و بدون شک استمرار این گونه مجاهدتها در دهه پیشرفت و عدالت و در سالی که به «حماسه سیاسی، حماسه اقتصادی» نامگذاری شده، تحولات چشمگیری را به دنبال خواهد داشت و تلاش های ارزنده شما در این راستا ارزشمند، قابل تقدیر و در پیشگاه حضرت حق ماجور خواهد بود.

ضمن تقدیم این لوح به پاس قدردانی از زحمات خالصانه جنابعالی و همکاران در دفتر روابط عمومی در پیشبرد اهداف وزارت متبوع، توفیق روز افزون شما را در تداوم خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از درگاه ایزد منان مسئلت می نمایم.
انتهای پیام/ب
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها