امروز : سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 11
۰۱:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 105432
تاریخ انتشار: ۱ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 11
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از ماکو، حسین فروزان صبح امروز در دیدار با مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان غربی با ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از ماکو، حسین فروزان صبح امروز در دیدار با مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان غربی با ابراز خرسندی از همکاری میان دو طرف، اظهار داشت: حفاظت و حراست از میراث فرهنگی را وظیفه‌ خود می‌دانیم و کمک به ساماندهی و مرمت آثار تاریخی شمال استان از اولویت‌های اصلی ما در توسعه گردشگری شهرستان ماکو است.

وی گفت: در جلساتی که با کارشناسان میراث فرهنگی داشتیم مقرر شد مرمت و استحکام بخشی کاخ موزه باغچه جوق اولویت اصلی ما در راستای همکاری با میراث فرهنگی باشد.

فروزان گفت: سازمان میراث فرهنگی مسئول و متولی اصلی میراث فرهنگی در کشور است، بنابراین در پروژه مرمت کاخ موزه باغچه جوق و دیگر آثار تاریخی ماکو از تخصص، کمک‌های فنی و فکری کارشناسان میراث فرهنگی در این زمینه  استفاده می‌شود.

فروزان اضافه کرد: در گام بعدی نیز در نظر داریم با همکاری میراث فرهنگی نسبت به مرمت و ساماندهی وضعیت دخمه سنگی فرهاد، ساختمان هلال احمر، عمارت کلاه فرنگی و ساختمان بانک ملی ماکو اقدام کنیم.

انتهای پیام/61008/ت20

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار