امروز : شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 16
۰۷:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 10544
تاریخ انتشار: ۴ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۲:۵۳
تعداد بازدید: 81
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از فرابورس رئیس اداره عملیات بازار فرابورس شرایط واگذاری اوراق گواهی حق تقدم استفاده از ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از فرابورس رئیس اداره عملیات بازار فرابورس شرایط واگذاری اوراق گواهی حق تقدم استفاده از تسهیلات مسکن در قالب معاملات هبه در بازار ابزار های نوین مالی را تشریح کرد.

بهنام محسنی گفت: در پی مقررات اعلام شده از سوی  بانک مسکن ،واگذاری اوراق گواهی حق تقدم استفاده از تسهیلات مسکن در قالب معاملات هبه در صورت انجام نقل و انتقال بین بستگان نزدیک اعم از پدر،مادر ،همسر ،فرزند،خواهر ، برادر، پدربزرگ ، مادربزرگ و نوه ، خیران و یا واگذاری اوراق از سوی شرکت ها به کارکنان خود، پس از اخذ تاییدیه از بانک مسکن از طریق انجام معامله در بازار ابزارهای نوین مالی شرکت فرابورس امکان پذیر است.

وی افزود: پیش از این هم از مهر ماه سال 89، امکان معاملات اوراق گواهی حق تقدم استفاده از تسهیلات مسکن در بازار ابزارهای نوین مالی فرابورس مهیا شده بود؛بدین ترتیب در هر ماه طبق پرونده ارسال شده از سوی بانک مسکن، فهرست دارندگان امتیاز اوراق در سامانه شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه سپرده شده و نماد آن در سامانه معاملاتی فرابورس قابل معامله است.

محسنی خاطر نشان کرد: واگذاری این اوراق در قالب معاملات هبه ، پس از تایید بانک مسکن، با قیمت 10ریال و از طریق تمام شعب بانک مسکن و کارگزاری بانک مسکن در سراسر کشور انجام می‌شود.

معاملات هبه اوراق گواهی حق تقدم استفاده از تسهیلات بانک مسکن به واگذاری مالکیت اوراق به دیگری ،به طور رایگان و با رعایت مقررات بانک مسکن از طریق ثبت در سامانه معاملات شرکت فرابورس ایران گفته می‌شود.
انتهای پیام/ب
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها