امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۰۹:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 105443
تاریخ انتشار: ۱ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 20
شهلا میر گلو بیات در گفت و گو با خبرنگار جامعه فارس سالم سازی فضای کار را مشروط به تربیت و فرهنگ‌سازی صحیح در جامعه دانست و گفت: امنیت روانی و سلامت ...

شهلا میر گلو بیات در گفت و گو با خبرنگار جامعه فارس سالم سازی فضای کار را مشروط به تربیت و فرهنگ‌سازی صحیح در جامعه دانست و گفت: امنیت روانی و سلامت فضای کار در جامعه منوط به شرایط فرهنگی است چراکه ما اگر بتوانیم انسان‌های سالمی را تربیت کنیم که از نظر روحی بیمار نباشند، محیط کار سالمی را خواهیم داشت.

وی ادامه داد: اگر در محیط کار شیوه‌های مختلفی را برای ارتقای بهداشت روانی و امنیت روانی شاغلان به کار ببریم اما تربیت‌ها درست نباشد بازهم فضای سالمی را نخواهیم داشت.

این عضو فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: علاوه بر تربیت انسان‌های سالم، خلأهایی که وجود دارد مانند افزایش مرخصی زایمان که هنوز به نتیجه قطعی نرسیده است از جمله مواردی است که می‌تواند امنیت شغلی را برای زنان ایجاد کند.

میرگلوبیات افزود: هم اکنون به دلیل مجاز شدن دستگاه‌ها برخی از آنها مانند آموزش و پرورش این قانون را اجرایی نمی‌کنند که این موضوعات امنیت شغلی زنان را تحت تأثیر قرار می‌دهد.

وی تأکید کرد: بنابراین در زمینه بهداشت و امنیت روانی فضای کار برای زنان تربیت انسان‌های سالم لازم و ضروری است و در زمینه امنیت شغلی زنان نیز برطرف کردن خلأهای قانونی و اجرایی ضروری است چراکه متأسفانه هم اکنون بسیاری از قوانین مصوب در دستگاه‌ها اجرا نمی‌شود.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها