امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۰۸:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 105453
تاریخ انتشار: ۱ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 21
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از شهرستان چالوس، حسن قاضی‌زاده هاشمی صبح امروز در مراسم افتتاح رسمی بیمارستان جایگزین آیت‌الله طالقانی

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از شهرستان چالوس، حسن قاضی‌زاده هاشمی صبح امروز در مراسم افتتاح رسمی بیمارستان جایگزین آیت‌الله طالقانی شهرستان چالوس اظهار داشت: با آمدن دولت جدید که امروز تقریبا یک سال از عمرش می‌گذرد، با تمام فراز و فرودها به حوزه سلامت توجه شد و این حوزه به‌عنوان یکی از اولویت‌های دولت یازدهم قرار گرفت و امیدواریم که تا پایان دولت نیز در اولویت باشد.

وی تصریح کرد: امروز چیزی ضروری‌تر از آرامش نیست چراکه در سایه آرامش کار ایجاد می‌شود، اشتغال‌زایی صورت می‌گیرد و زمینه برای جذب سرمایه‌گذاری در حوزه بهداشت و درمان فراهم است.

وزیر بهداشت‌ و درمان نظام بیمه سلامت را گامی مؤثر در کاهش مشکلات بهداشتی و درمانی مردم دانست و ابراز داشت: طبیعی است که برای تحول در این بخش باید تصمیم‌های جدی در مجلس و دولت گرفته شود تا مشکلات حوزه سلامت یکی پس از دیگری از بین برود.

وی با تقدیر از وزرای راه و شهرسازی و بهداشت دولت قبلی و تمامی دست‌اندرکارانی که در احداث بیمارستان نقش داشتند، گفت: برای تحول در حوزه سلامت باید خدمات یکپارچه باشند، این در حالی است که حوزه‌های بهداشتی متعددی در کشور داریم.

هاشمی تصریح کرد: باید از خدمت‌رسانی دوگانه چه در بخش دولتی و چه در بخش خصوصی جلوگیری شود.

وی با تاکید بر حمایت دولت از سرمایه‌گذاری در بخش بهداشت و درمان بیان داشت: با توجه به ارتقای شاخص‌های سلامت در جامعه باید از سرمایه‌گذاران در بخش بهداشت و درمان نیز حمایت کرد.

وزیر بهداشت‌ و درمان ابراز امیدواری کرد: تا پایان سال جاری سعی می‌کنیم تا کمبودهای موجود در بخش بهداشت‌ و درمان مانند کمبود پزشک، کمبود ماما، عدم مکمل‌های غذایی خصوصا برای مادران باردار و همچنین کاهش اقلام داروها را جبران کنیم تا بتوانیم شاهد خدمات شایسته به مردم باشیم.

انتهای پیام/86028/خ40/پ3003

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها