امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۷:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 105454
تاریخ انتشار: ۱ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 20
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از شهرستان چالوس، محمدجعفر علیزاده پیش‌ از ظهر امروز در مراسم افتتاح بیمارستان جایگزین آیت‌الله طالقانی

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از شهرستان چالوس، محمدجعفر علیزاده پیش‌ از ظهر امروز در مراسم افتتاح بیمارستان جایگزین آیت‌الله طالقانی چالوس که با حضور وزیر بهداشت‌ و درمان به بهره‌برداری رسید اظهار داشت: بیمارستان جایگزین آیت‌الله طالقانی شهرستان چالوس در پنج طبقه که شامل زیرزمین، همکف و سه طبقه بالا در 15 هزار و 500 متر مربع زمین طراحی و ساخته شد.

وی با اعلام این‌که این بیمارستان در واقع با 217 تخت طراحی شده است تصریح کرد: بیمارستان آیت‌الله طالقانی شهرستان چالوس با 160 تخت بستری، 122 تخت اورژانس، 30 تخت مراقبت‌های ویژه، CCU، ICU و NICU و همچنین 6 تخت اتاق عمل آماده ارائه خدمات به بیماران منطقه است.

علیزاده خاطر‌نشان کرد: هزینه ساخت این بیمارستان 270 میلیارد ریال بود که همزمان با اتخاذ تصمیم درباره انتقال بیمارستان ساختمان‌های قدیمی تخریب شد و ساختمانی جدید با طراحی تازه و زیبا را در دستور کار خود قرار دادیم.

معاون وزیر راه‌ و شهرسازی گفت: براساس هماهنگی با وزارت بهداشت‌ و درمان تعداد 6 بیمارستان با 1500 تخت در مازندران در دست ساخت است که تاکنون بیمارستان‌های شهرستان‌های آمل و چالوس به اتمام رسید.

وی اعلام داشت: براساس هماهنگی با وزارت کشور امسال 28 بیمارستان با ظرفیت دو هزار و 460 تخت در کشور به وزارت راه‌ و شهرسازی سپرده شد.

معاون وزیر راه‌ و شهرسازی بیان داشت: برای ساخت این 28 بیمارستان 500 میلیارد تومان هزینه در نظر گرفته شده است که تاکنون توانستیم هشت بیمارستان را آماده و تحویل دهیم.

انتهای پیام/86028/ق40/پ3003

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها