امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۲۱:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 105457
تاریخ انتشار: ۱ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 20
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، احمد مسجدجامعی رئیس شورای شهر تهران در ادامه تهران‌گردی، از بیمارستان ساسان بازدید کرد. وی در حاشیه عیادت از ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، احمد مسجدجامعی رئیس شورای شهر تهران در ادامه تهران‌گردی، از بیمارستان ساسان بازدید کرد.

وی در حاشیه عیادت از بیماران جانباز بیمارستان ساسان اظهار داشت: تعدادی از بیماران گلایه‌هایی را در خصوص هزینه‌های سرسام‌آور داروها داشتند.

وی تصریح کرد: خوشبختانه کادر درمانی بیمارستان ساسان، کادری مجرب است که بیماران نیز از آنها رضایت دارند.

رئیس شورای شهر تهران ادامه داد: این بیماران در دو بخش تحت مراقبت قرار می‌گیرند که بخشی در داخل بیمارستان و بخش دیگر پس از ترخیص است.

مسجدجامعی گفت: در زمانی که بیماران در بیمارستان بستری هستند مشکلی را جهت تامین هزینه‌های دارویی ندارند اما پس از ترخیص، برای تامین هزینه‌های دارویی با مشکلاتی روبرو می‌شوند که شورای شهر این آمادگی را دارد از این عزیزان برای تامین بخشی از هزینه‌های دارویی حمایت کند.

رئیس شورای شهر تهران اظهار امیدواری کرد که با اجرای طرح تحول سلامت از سوی دولت و وزارت بهداشت در پرداخت هزینه‌ها، مشکلات بیماران جانباز نیز برطرف شود.

به گزارش فارس، در این دیدار صمیمی، جانبازان 8 سال دفاع مقدس مشکلات زندگی خود را با رئیس شورای شهر در میان گذاشتند و مسجد جامعی قول داد تا آنجایی که امکان دارد مشکلات این عزیزان را برطرف کند.

بازدید از یکی از قدیمی‌ترین خیاط‌خانه‌ها در تهران و همچنین یکی از قدیمی‌ترین قنادی‌ها بخش دیگری از برنامه تهران‌گردی امروز رئیس شورای شهر بود.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها