امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۲۲:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 105460
تاریخ انتشار: ۱ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 23
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، محمد خراسانی‌زاده، سخنگوی دومین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال انقلاب اسلامی با اشاره به این مطلب که بیش از ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، محمد خراسانی‌زاده، سخنگوی دومین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال انقلاب اسلامی با اشاره به این مطلب که بیش از 470 شرکت برای حضور در نمایشگاه ثبت‌نام کرده‌اند، اظهار داشت: 300 شرکت نرم‌افزاری برای حضور در این دوره از نمایشگاه انتخاب کرده‌ایم و همه تلاش‌مان را کرده‌ایم تا همه بخش‌های نمایشگاه در داخل سالن‌ها قرار گیرند.

وی افزود: سالن‌های نمایشگاه را به نوعی تقسیم‌بندی کرده‌ایم تا بخش‌های بین‌الملل، رسانه‌های دیجیتال، رسانه‌های برخط، نشر دیجیتال، بازی و انیمیشن، فناوری اطلاعات، دیجیتال در آینه هنر، کارگاه‌ها و نشست‌ها، فرصت‌ها و تهدیدها و واقعیت افزوده در داخل نمایشگاه قرار بگیرند. همچنین بخش کودک و نوجوان در فضای بیرونی قرار دارند چرا که این بخش مشرف به درب ورودی بوستان گفت‌وگو است.

سخنگوی دومین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال انقلاب اسلامی تصریح کرد: تحویل رسمی غرفه‌ها از عصر روز چهارشنبه 29 مردادماه آغاز شده است و همچنان ادامه دارد.

وی بیان کرد: در ایام نمایشگاه رونمایی از محصولات جدید در حوزه رسانه‌های دیجیتال انقلاب اسلامی خواهیم داشت که می‌توان به بازی دفاع مقدس «دوران افتخار» اشاره کرد.

خراسانی زاده اظهار داشت: در حاشیه نمایشگاه، ۶ کارگاه با محوریت مهارت‌افزایی و تخصص‌افزایی در حوزه کاربردی رسانه‌های دیجیتال برگزار می‌شود.

وی افزود: روزانه سه نشست تخصصی در ایام برگزاری نمایشگاه برگزار خواهیم کرد که در این نشست‌ها از حضور اساتید و صاحبان اندیشه در قالب محورهای تخصصی بهره‌مند خواهیم شد.

سخنگوی دومین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال انقلاب اسلامی تصریح کرد: روزانه در ساعات پایانی نمایشگاه همایش بزرگی با حضور چهره‌های شاخص انقلاب اسلامی برگزار خواهیم کرد.

وی بیان کرد: دومین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال انقلاب اسلامی، روز شنبه یکم شهریورماه ساعت 17 در سالن همایش بوستان گفت‌وگو با حضور چهره‌های شاخص فرهنگی، عرضه‌کنندگان و تولیدکنندگان رسانه‌های دیجیتال انقلاب اسلامی، نمایندگان مجموعه شهرداری تهران، سازمان تبلیغات اسلامی، تشکل‌های مردمی مختلف افتتاح می‌شود.

خراسانی‌زاده گفت: البته بازدید نمایشگاه برای علاقمندان از صبح روز شنبه یکم شهریورماه امکان‌پذیر است اما عصر همین روز افتتاح رسمی نمایشگاه را خواهیم داشت.

دومین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال انقلاب اسلامی از یکم تا هفتم شهریورماه از ساعت 10 تا 21 در سالن نمایشگاهی بوستان گفت‌وگو برگزار می‌شود.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار