امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۱۸:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 105466
تاریخ انتشار: ۱ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 20
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در دمشق، نیروهای ارتش سوریه در حلب در ادامه عملیات‌های نظامی خود، امروز جمعه موفق شدند، پیشروی ...

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در دمشق، نیروهای ارتش سوریه در حلب در ادامه عملیات‌های نظامی خود، امروز جمعه موفق شدند، پیشروی کیفی را در این شهر محقق کنند.

بنابر گزارش‌های میدانی رسیده، در جریان عملیات امروز نیروهای ارتش سوریه منطقه «الجبیلیه» را به طور کامل از عناصر مسلح پاکسازی کنند و آن را به کنترل خود درآورند.

با تسلط ارتش سوریه بر منطقه «الجبیلیه» انتظار می‌رود، ظرف روزهای آینده خبر آزادسازی کارخانه سیمان حلب که در نزدیکی این منطقه قرار دارد، نیز به گوش برسد.

این درحالی است که نیروهای مستقر در زندان مرکزی حلب، چندین کانون تجمع گروه‌های مسلح و کاروان‌های حامل نیرو و دخایر تسلیحاتی آنها را در نزدیکی این زندان هدف گرفتند.

اما از رقه و به طور مشخص از فرودگاه نظامی «طبقه»، به عنوان بزرگ‌ترین و مهمترین فرودگاه نظامی این منطقه خبر می‌رسد که نیروهای ارتش سوریه حملات خود علیه گروه‌های تکفیری داعشی اطراف این فرودگاه را شدت بخشیدند و با وارد کردن خسارات سنگین به این گروه‌های تکفیری، علاوه بر اینکه آنها را در تصرف این فرودگاه ناکام ساختند، بلکه این گروه‌ها را وادار به عقب نشینی از منطقه کردند، تا به این ترتیب مناطقی که طی روزهای اخیر این گروه‌ها اطراف فرودگاه طبقه تصرف کرده بودند، را نیز از دست بدهند و وادار به عقب نشینی از آن شوند.

انتهای پیام/ز

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها