امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۲۳:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 105472
تاریخ انتشار: ۱ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 36
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،‌ کانال 10 تلویزیون اسرائیل گزارش داد: نظرسنجی انجام شده نشان می‌دهد که ادامه جنگ و حملات موشکی ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،‌ کانال 10 تلویزیون اسرائیل گزارش داد: نظرسنجی انجام شده نشان می‌دهد که ادامه جنگ و حملات موشکی حماس منجر به کاهش محبوبیت بنیامین نتانیاهو در میان ساکنان اراضی اشغالی و شهرک نشینان شده است.

طی این نظرسنجی که از روزهای ابتدایی آغاز حملات به نوار غزه آغاز شد، ابتدا 55 درصد سوال شوندگان مدیریت جنگی دولت را قابل قبول دانسته‌اند و 33 درصد اقدامات دولت در زمان جنگ را ضعیف توصیف کرده‌اند.

زمانی که ارتش رژیم صهیونیستی عملیات زمینی علیه نوار غزه را آغاز کرد، رضایت از نتانیاهو تا 82 درصد در میان شهرک نشینان صهیوینست افزایش یافت ولی پس از ناکامی عملیات زمینی صهیونیست‌ها و ناتوانی‌شان در ورود به نوار غزه میزان محبوبیت نخست وزیر اسرائیل تا کمتر از 50 درصد کاهش یافت.

نخست وزیر رژیم صهیونیستی به بهانه قتل سه شهرک نشین حملات به غزه را آغاز کرد و در ابتدای جنگ مدعی شده بود که هدفش توقف موشک اندازی‌های مقاومت است اما اکنون یکماه پس از حملات به نوار غزه نه تنها حملات موشکی متوقف نشده بلکه مقاومت فلسطین تاکید دارد که تنها در صورت پذیرفته شدن شرط آنها برای آتش‌بس یعنی پایان 7 ساله محاصره نوار غزه و باز شدن گذرگاه‌ها حاضر به پذیرش آتش‌بس درخواستی تل‌آویو است.

هفته گذشته نزدیک به 12 هزار نفر در خیابان‌های تل‌آویو دست به تظاهرات ضد دولتی زدند و خواستار برکناری نخست وزیر اسرائیل از سمتش شدند.

ادامه جنگ، موشک‌های مقاومت، تونل‌های زیر زمینی، زیان مالی شرکت‌ها هواپیمایی و فرودگاه و دیگر آثار جنگ باعث انتقاد ساکنان اراضی اشغالی به دولت نتانیاهو شده است.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها