امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۶:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 105493
تاریخ انتشار: ۱ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 42
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از خبرگزاری رویترز، «بن رودز»، معاون مشاور امنیت ملی کاخ سفید امروز جمعه با اشاره به ورود بدون ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از خبرگزاری رویترز، «بن رودز»، معاون مشاور امنیت ملی کاخ سفید امروز جمعه با اشاره به ورود بدون مجوز کاروان حامل کمک‌های بشردوستانه روسیه به اوکراین گفت که روسیه یا باید این کاروان را بازگرداند و یا با تحریم های بیشتری روبرو شود.

رودز افزود: اعزام کاروان روسی به داخل خاک اوکراین بخشی از اقدامات تحریک‌آمیز دولت روسیه است که تمامیت ارزی اوکراین را هدف گرفته است.

این مقام امنیتی آمریکا به موضوع تروریست‌های داعش نیز پرداخت و گفت: از بین بردن داعش هدف فوری ما نیست بلکه هدفی است که در بلند مدت به دنیال تحقق آن هستیم.

وی افزود:  داعش نسبت به 6 ماه پیش خطرناک تر شده است ولی از بین بردن این گروه هدف فوری ما نیست بلکه هدفی است که در بلند مدت به دنیال تحقق آن هستیم.

وی همچنین در خصوص سرنوشت اتباع آمریکایی به گروگان گرفته شده توسط داعش گفت: آمریکا تمام توانش را برای آزادی این افراد گذاشته و باز هم برای آزادی آان تلاش خواهد کرد.

معاون مشاور امنیت ملی آمریکا در خصوص مواجهه جنگنده چینی با هواپیماهای آمریکایی نیز گفت: این یک اقدام تحریک‌کننده و باعث نگرانی است و ما نگرانی‌های خود را به طرف چینی انتقال داده‌ایم.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها