امروز : جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 23
۰۷:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 105510
تاریخ انتشار: ۱ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 41
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در بغداد، تعدادی از فعالان عراقی امروز جمعه با برگزاری تجمعی کشتار و قتل عام مردم عراق بدست ...

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در بغداد، تعدادی از فعالان عراقی امروز جمعه با برگزاری تجمعی کشتار و قتل عام مردم عراق بدست گروه‌های تروریستی از جمله گروه تکفیری «داعش» را محکوم کرده و خواستار دخالت فوری جامعه بین المللی در تمام سطوح برای نجات عراقی‌ها شدند.

در این ارتباط «محمد شفیق»، یکی از سازمان‌دهندگان این تجمع اعتراض‌آمیز در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در بغداد تصریح کرد: کمپین مردمی درج بمبگذاری‌های عراق در فهرست کشتارهای جمعی موسوم به «حشد» با همکاری تعدادی از فعالان عراقی این تجمع اعتراض‌آمیز را برگزار کردند تا همبستگی خود با اهالی مناطق آمرلی و سنجار و دشت نینوا و دیگر مناطق عراق که بیش از دو ماه است، در معرض کشتارهای جمعی از سوی گروه‌های تروریستی تکفیری قرار دارند، را اعلام کنند.

شفیق هدف دیگر این تجمع اعتراض‌امیز را محکوم کردن کشتارهای جمعی سازمان یافته علیه مردم عراق و جلب توجه افکار داخلی و بین المللی به حجم حملات تروریستی وحشیانه‌ای دانست که مردم عراق را هدف قرار داده و در تلاش برای منقرض کردن این ملت از جمله اقلیت‌های دینی و قومی آن است.

وی با بیان اینکه ما به این طریق از جامعه بین المللی در تمام سطوح می‌خواهیم که با این کشتارهای جمعی مقابله کند، ادامه داد: این کمپین به برگزاری تجمعات اعتراض‌آمیز و راهپیمایی و فعالیت‌های مختلف مردمی به عنوان یکی از راه‌ها و ابزارهای فشار علیه آنچه مردم عراق در معرض آن قرار دارند، ادامه می‌دهد.

انتهای پیام/ز

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها