امروز : پنجشنبه ۲ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 22
۰۲:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 105511
تاریخ انتشار: ۱ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 14
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «خالد مشعل» رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس با اشاره به ادامه شهرک‌سازی‌های رژیم‌صهیونیستی در کرانه باختری، ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «خالد مشعل» رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس با اشاره به ادامه شهرک‌سازی‌های رژیم‌صهیونیستی در کرانه باختری، گفت اراضی مردم فلسطین غصب شده و حق دارند در برابر اشغالگری مقاومت کنند.

آقای مشعل که با پایگاه خبری «یاهو نیوز» گفت‌وگو می‌کرد، در پاسخ به سوالی در مورد کشته شدن سه اسرائیلی در شرق قدس گفت: «نظر ما این است که نظامیان و شهرک‌نشینان در کرانه باختری متجاوز هستند و غیرقانونی در زمین‌های اشغالی و غصب‌شده زندگی می‌کنند. حق مقاومت، حق فلسطینی‌هاست.

وی با بیان اینکه فلسطینی‌ها مخالف کشته شدن «هر غیرنظامی و هر روزنامه‌نگاری» هستند، گفت: «سوال اینجاست که چه کسی دارند غیرنظامیان را می‌کشد.»

در جریان عملیات اخیر رژیم‌صهیونیستی علیه نوار غزه، بیش از 2000 فلسطینی شهید شده‌اند که به گفته سازمان ملل اغلب آن‌ها غیرنظامی بوده‌اند. همچنین دستکم 15 خبرنگار در جریان حملات اسرائیلی‌ها به غزه، جان خود را از دست داده‌اند.

انتهای پیام/ق

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار