امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۵:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 105513
تاریخ انتشار: ۱ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 36
قاسمعلی فراست،‌ داستان نویس، در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات فارس، خبر از برگزاری سلسله جلسات هفتگی دیدار اهالی فرهنگ و قلم با هم داد و گفت: مدتی ...

قاسمعلی فراست،‌ داستان نویس، در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات فارس، خبر از برگزاری سلسله جلسات هفتگی دیدار اهالی فرهنگ و قلم با هم داد و گفت: مدتی بود ما به این فکر می‌کردیم که اهل فرهنگ همدیگر را دیر به دیر می‌بینند و فرصتی برای گپ و گفت های دوستانه و با خبر شدن از حال یکدیگر فراهم نمی‌شود و به این فکر کردیم که ای کاش جایی بود تا بتوانیم هر چند وقت یک بار دور هم جمع شویم.

وی افزود: خوشبختانه این امکان برای ما فراهم شد و به تازگی محل مناسبی برای دیدار اهل قلم و اهل هنر فراهم شده و هر دو هفته یک بار دور هم جمع می‌شویم. فقط برای اینکه هم را ببینیم و از حال هم با خبر شویم و از تجارب هم استفاده کنیم.

فراست اظهار داشت: در کنار این دیدارها تصمیم گرفته‌ایم که هر بار جلسه به گرامی داشت یکی از هنرمندان یا نویسندگان اختصاص داشته باشد و اولین جلسه ما با حضور آقای موسوی گرمارودی برگزار شد.

این نویسنده گفت: جلسه دوم ما یعنی دوم شهریور هم به آقای بهاءالدین خرمشاهی اختصاص دارد که از ساعت 16 تا 18 گردهم خواهیم آمد. همچنین برنامه ما برای جلسه بعد از آن یعنی 16 شهریور به حسام الدین سراج و 30 شهریور هم به میلاد کیایی اختصاص دارد.

گفتنی است، این جلسات دو هفته یک بار یکشنبه‌های اهل فرهنگ به آدرس شهرک قدس، مجتمع میلاد نور،‌ طبقه ششم برگزار می‌شود.
انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها