امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۰۵:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 105534
تاریخ انتشار: ۱ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 20
به گزارش خبرنگار سینمایی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، فیلم سینمایی «ردکارپت» ساخته رضا عطاران که آخرین هفته اکران خود را سپری می‌کند توانست به

به گزارش خبرنگار سینمایی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، فیلم سینمایی «ردکارپت» ساخته رضا عطاران که آخرین هفته اکران خود را سپری می‌کند توانست به فروش 2 میلیارد و 880 میلیون تومانی دست پیدا کند.

امیر قطبی مدیر پخش موسسه فیلمیران در گفت‌و‌گو با فارس میزان گیشه «ردکارپت» را تا پایان روز پنجشنبه 30 مردادماه در تهران یک میلیارد و 780 میلیون تومان و در شهرستان 1 میلیارد و 100 میلیون تومان اعلام کرد.

این در حالی است که 52 روز از اکران فیلم «ردکارپت» می‌گذرد و آخرین ساخته رضا عطاران مجموعا 45 سینما در تهران و شهرستان در اختیار دارد.

بنابراین گزارش، فیلم سینمایی «کلاشینکف» ساخته سعید سهیلی نیز تا پایان روز پنجشنبه 30 مردادماه به فروش یک میلیارد و 320 میلیون تومانی دست یافت.

«کلاشینکف» با در اختیار داشتن 55 سینما و طی مدت 30 روز در تهران 840 میلیون تومان و در شهرستان 480 میلیون تومان به فروش رسیده است که می‌تواند نویدبخش گیشه‌ای خوب برای سعید سهیلی باشد.

بر اساس آخرین مصوبه شورای صنفی نمایش در تاریخ 28 مردادماه فیلم سینمایی «ردکارپت» از پنجم شهریور ماه جای خود را به «شهر موش ها 2» مرضیه برومند خواهد داد.
انتهای پیام/ک

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها