امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۱۲:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 105540
تاریخ انتشار: ۱ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ؛ امور استان‌های این رویداد فرهنگی سینمایی اعلام کرد که تاکنون حدود 178 کانون بسیج هنرمندان میزبان ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ؛ امور استان‌های این رویداد فرهنگی سینمایی اعلام کرد که تاکنون حدود 178 کانون بسیج هنرمندان میزبان جشنواره فیلم مقاومت شده‌اند و این تعداد همچنان در حاضر افزایش است.

جشنواره فیلم مقاومت قرار است علاوه بر تهران، در بسیاری از شهرهای کشور برگزار شود. پیش‌بینی می‌شود که صدها کانون بسیج هنرمندان، بسیج طلاب و روحانیون و واحد آموزش عالی در شهرهای مختلف، فیلم‌های منتخب سیزدهمین جشنواره مقاومت را به نمایش درآورند.

بر اساس ستاد امور استان‌های جشنواره مقاومت، تاکنون میزبانی بیش از 483 پایگاه بسیج طلاب و روحانیون و 178 کانون بسیج هنرمندان قطعی شده است و روند اعلام آمادگی پایگاه‌ها و کانون‌ها همچنان ادامه دارد.

کانون‌های بسیج هنرمندان، پایگاه‌های بسیج طلاب و روحانیون و همچنین پایگاه‌های بسیج دانشجویی در شهرستان‌های مختلف می‌توانند درخواست میزبانی خود از این رویداد ملی را به ستاد مرکزی جشنواره اعلام کنند.

مهیا کردن بسترهای برگزاری جشنواره در شهرهای مختلف برای استفاده و بهره گیری طیف‌ها و طبقات مختلف جامعه، فراگیری مخاطبان، مردمی‌تر شدن، تمرکززدایی، اهتمام به گروه‌های مختلف اجتماعی، لزوم شناخت مستقیم و ملموس طلاب و دانشجویان با آثار سینمای مقاومت است.

شایان ذکر است؛ سیزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت با رویکرد مقاومت، بصیرت و شکوفایی در گستره «سینمای ایران» و «سینمای بین‌الملل» در قالب بخش‌های مختلف فیلم های سینمایی، سینمایی ویدیویی، کوتاه، مستند، چشم‌انداز سینمای مقاومت ایران،  نشست‌های تخصصی و بزرگداشت سینماگران عرصه انقلاب و دفاع مقدس و برنامه‌های جانبی همزمان با هفته گرامیداشت دفاع مقدس در ایران و چند کشور جهان برگزار می‌شود.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها